Sayfa 2/39 ÝlkÝlk 12345678910111227 ... SonSon
386 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: UYDU CÝHAZLARI ÝÇÝN UCRETSÝZ ÝPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. deki kanal için m3u8 neden alýnamýyordur? Teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý orayiletisim Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. deki kanal için m3u8 neden alýnamýyordur? Teþekkürler.
    Yayýnlarý dýþ dunyaya kapalý o kanalýn ondan dolayý kendi sitelerinde izlenmeye izin veriyorlar sanýrým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ÜCRETSÝZ ÝPTV Dosyamýz güncellendi (01.Mart.2021)
    BEYAZ PERDE-BEYAZ PERDE KOMEDÝ HD-BEYAZ PERDE KEMAL SUNAL eklendi
    MOVÝE TURK 1-2-3-4-5 kanallarý eklendi

FETHÝYE TV linki guncellendi.
    Bazý Türk tv kanallarýnda kesintiler olabilmektedir.Kanallarýn kendi internet yayýnlarýnda problem olduklarý ve gidip geri geldikleri için daha sonra tekrar deneyiniz.
    Otomatik iptv linkimiz mevcut deðildir guncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Dosyayý birinci mesajdan alabilirsiniz
    Konu Simba tarafýndan (01-03-2021 Saat 10:45 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arrow 130 uydu iptv

Selam simba arkadaþ en sonunda baþardim emeginize saglik guzel bir uygulama ben bunu benim cihaz novacom bunu anca dosya yöneticisinde download ta atiyo anca burdabseyrediyom. burdan cikartamiyom basit bir giriþ olsa daha guzel olurdu saygilar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý diritya Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Selam simba arkadaþ en sonunda baþardim emeginize saglik guzel bir uygulama ben bunu benim cihaz novacom bunu anca dosya yöneticisinde download ta atiyo anca burdabseyrediyom. burdan cikartamiyom basit bir giriþ olsa daha guzel olurdu saygilar
    Dosyayý indirip yukleyeceksibiz alternatifi malesefki yok biz iptv sitesi deðiliz otomatik url linkleri veremiyoruz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler hocam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ÜCRETSÝZ ÝPTV Dosyamýz güncellendi (04.Mart.2021) 23:30
    KUZEY YEÞÝLÇAM 2 HD eklendi
    OLTA TV HD eklendi (Belgesel)
    BELGESEL TURK eklendi (Populer kanallardan seçme belgesel videolarý)
    TATLISES TV HD eklendi
    VÝZYON TV Serileri HD kanallarý eklendi (yeþilçam-turk-movieclub-muzik-belgesel)
    *vizyon serileri kanallarý geçici eklendi yakýnda kapanacaktýr sadece kendi sitelerinden izlenecektir.
    Listede yayýný olmayan turk tv kanallarý listemizden kaldýrýlmýþtýr.Aktif linkleri gelene kadar yapacak birþeyimiz yok.
    Bazý Türk tv kanallarýnda kesintiler olabilmektedir.Kanallarýn kendi internet yayýnlarýnda problem olduklarý ve gidip geri geldikleri için daha sonra tekrar deneyiniz.
    Otomatik iptv linkimiz mevcut deðildir guncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Dosyayý birinci mesajdan alabilirsiniz
    Konu Simba tarafýndan (04-03-2021 Saat 23:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Baskan next 2000 de kanallar sorunsuz son guncelleme icin tesekurler olta tv supermis

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam hocam ben machine3D ye yükledim sorun þu neden kanal isimleri yok mesela þöyle TRT1 STAR YADA ATV böyle olsaydý çok güzel olabilir bence araki A yý b yi bulasýn yoksa güzel saðol hocam teþekkürler inþallah kanallarý isimlerini düzenlersin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý emin.özer Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    selam hocam ben machine3D ye yükledim sorun þu neden kanal isimleri yok mesela þöyle TRT1 STAR YADA ATV böyle olsaydý çok güzel olabilir bence araki A yý b yi bulasýn yoksa güzel saðol hocam teþekkürler inþallah kanallarý isimlerini düzenlersin
    Hocam bendede machina var buradaki dosyayý yuklemeniz lazým smarttv dekileri deðil bende machinada sorunsuz

böyle cýkýyor bende

Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 2/39 ÝlkÝlk 12345678910111227 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri