Sayfa 20/39 ÝlkÝlk ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... SonSon
386 sonuçtan 191 ile 200 arasý

Konu: UYDU CÝHAZLARI ÝÇÝN UCRETSÝZ ÝPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xRhx Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sayýn adminim teþekkür ederiz. Ama þuanda olduðu gibi TV isimleri link þeklinde gözüküyor. Bundan öncekilerde de arada oluyordu.
    Link seklinde gorunuyorsa smarttv için olan dosyayý yükleyeceksiniz bu konu uydu konusu birinci mesajda ben uyarýlarý belirtmiþtim

Bu konuda verdigimiz liste sadece m3u destekli uydu cihazlar içindir.Kesinlikle smart televizyon-vlc player-android gibi uygulamalarýnda çalýþmaz.Smart TV ler için lütfen bu konumuza bakýnýz. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Dikkat: Bu konuda verdigimiz dosyayý uydu cihazýnýza yuklediginiz altta verdigim resimdeki gibi kanal isimleri gorunmez ise SMART TV ler için verdigimiz dosyayý yuklemeniz gerekmektedir.

Bendeki uydu cihazýndan goruntu(NEXT MACHÝNA)

Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xRhx Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sayýn adminim teþekkür ederiz. Ama þuanda olduðu gibi TV isimleri link þeklinde gözüküyor. Bundan öncekilerde de arada oluyordu.
    Dostum ben sana daha onceden dedim bende mesela next 2000 var bu konudaki dosyayi kullaniyor atlanta vwr diger konu olan smarttv yani onu kullaniyor

Atlantadan ekran resmi;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tskler herkese elinize saglik

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tesekkürler

- - - Updated - - -

arkadaslar link göremiyorum yardim edermisiniz tesekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ellerinize saðlýk hocam deneyeceðim þimdi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

harikasýnýz iyiki varsýnýz çok tþk ler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ÜCRETSÝZ ÝPTV Dosyamýz güncellendi(24.Nisan.2021)
    FÝBERBOX AKSÝYON HD eklendi
    beIN SPORTS HABER eklendi(herkese açýk olan uyduda þifresiz olan kanal)
    TMB MÜZÝK Kanalý eklendi
    KANAL 42 eklendi
    LÝSTEYE YENÝ KANALLAR EKLENDÝ
    (MODA TV FM-DENGE TV HAKKARÝ-TARIM TURK-KOCAELÝ TV-HEDEF TV-SÝNOP 57 STAR-TVO-TV19-KÝDZ ANÝMEZ TV)
    CRI TURK DÝZÝ-CRI TURK BELGESEL aktif linkler guncellendi
    NR 1 DANCE-NR1 AÞK- NR 1 DAMAR Kanallarý link deðiþtirmiþtir.Aktif linkleri bulunmadýgýndan listeden kaldýrýlmýþtýr
    Yayýný olmayan bazý kanallar listeden kaldýrýlmýþtýr.
    Dosyamýzdaki ÝPTV kanallarýnda kesintiler olabilmektedir.Kanallarýn kendi internet yayýnlarýnda problem olduklarý ve gidip geri geldikleri için daha sonra tekrar deneyiniz.Uzun zaman calýsmayan linkler olursa listeden kaldýrýlmaktadýr.
    Bu konudaki iptv dosyasýnýn Otomatik iptv linki mevcut deðildir guncellemelerde dosyayý yenilemeniz gerekmektedir.

Konumuzdaki birinci mesajdan dosyayý alabilirsiniz.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Linki göremiyorum nasýl indiriliyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Kasap546 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Linki göremiyorum nasýl indiriliyor
    1 mesaj yazmýssýnýz zaten görürsünüz sayfayý yenileyin

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kullandýgým ekipmanlar;

Sayfa 20/39 ÝlkÝlk ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri