Sayfa 24/39 ÝlkÝlk ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... SonSon
386 sonuçtan 231 ile 240 arasý

Konu: UYDU CÝHAZLARI ÝÇÝN UCRETSÝZ ÝPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým...simba...evimizde 5 kiþi ayný anda internete girince ve wifi net kullanýnca bile iptv listelerinde donuþ ve takýlýþ yaþarmýyýz...net süratimiz maksimum 20 mbps fakat gün içinde özellikle salondaki televizyonda settopbox üzerinden amazon prime yayýnlarý izlenince maðalesef dalgalanmalar olabiliyo yani süratimiz düþüyo iptv yayýn sýkýntýsý kesin olurmu...kaplonet firmasýnýn internetine aboneyiz ve deðiþken dns kullanýyoz...astra uydu yayýný ve free iptv kullandýðým odamdaki ekipmaným þöyle;...2015 model hiremco zapper hd plus receiver ve 2008 model þchauplorenz pilazma televizyon yani eski teknoloji makinalar sence bu yüzdenmi özellikle iptv yayýnlarýnda bazen ne yazýkki gün içinde donuþ ve kopuþ yaþayýp sinir oluyom fikrinizi alayým...
    Konu maviþehirli tarafýndan (03-05-2021 Saat 02:13 ) deðiþtirilmiþtir.
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý maviþehirli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým...simba...evimizde 5 kiþi ayný anda internete girince ve wifi net kullanýnca bile iptv listelerinde donuþ ve takýlýþ yaþarmýyýz...net süratimiz maksimum 20 mbps fakat gün içinde özellikle salondaki televizyonda settopbox üzerinden amazon prime yayýnlarý izlenince maðalesef dalgalanmalar olabiliyo yani süratimiz düþüyo iptv yayýn sýkýntýsý kesin olurmu...kaplonet firmasýnýn internetine aboneyiz ve deðiþken dns kullanýyoz...astra uydu yayýný ve free iptv kullandýðým odamdaki ekipmaným þöyle;...2015 model hiremco zapper hd plus receiver ve 2008 model þchauplorenz pilazma televizyon yani eski teknoloji makinalar sence bu yüzdenmi özellikle iptv yayýnlarýnda bazen ne yazýkki gün içinde donuþ ve kopuþ yaþayýp sinir oluyom fikrinizi alayým...
    üstad denemen lazým ben evde cocuk zoomdan falan derse girince cok fazla sorun yasamýyorum ama denemeyince bilemezsiniz sonucta iptv için en iyi hýz lazým
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ÜCRETSÝZ ÝPTV Dosyamýz güncellendi(06.Mayýs.2021)
    HALKTV-TV100-YOLTV-AL Zahra Turk kanallarýnýn yedekleri eklendi
    HADÝ TV7 Turkce dini kanal eklendi, MEKKE TV eklendi,SUNNAH TV kanalýnýn linki HD oldu.
    LUGAT TV (müzik kanalý) eklendi
    GALA TV eklendi
    MÝLYON TV HD Eklendi
    ERTV-VUSLAT TV-SHOWMAX kanallarýnýn linkleri guncellendi.
    KANAL D ROMANYA eklendi (ssiptv de international katagorisinde)yayýn SD
    90 TANE ARABÝSTAN ÖZEL PREMÝUM Kanallarý eklendi (SSÝPTV uygulamasýnda katagorilerde-diðer cihazlarda liste sonunda bulabilirsiniz kanallarý).*internet hýzýnýz ve cihazýnýz sorunsuz olmasý gerekiyor (uydu cihazý ve android uygulamalarda seri açmaktadýr) yayýnlarýn ne zamana kadar süre gider bilmiyorum 1 haftadýr test ettim stabil olarak yayýndalar
    Dünyadan karýsýk kanallara katagorisine yeni kanallar eklendi

Yayýný olmayan kanallar listeden kaldýrýlmýþtýr.
    Listemizi katagorilere ayýrarak izleyebilirsiniz. (Sadece SSÝPTV Uygulamasýnda)
    *SSÝPTV uygulamasýnda listemizi katagorilere ayýrarak izlemek için Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Dosyamýzdaki bazý ÝPTV kanallarýnda kesintiler olabilmektedir.Kanallarýn kendi internet yayýnlarýnda problem olduklarý ve gidip geri geldikleri için seyretmek istediginiz tv kanalýný daha sonra tekrar deneyiniz.Uzun zaman calýsmayan linkler olursa listeden belirli süre sonra kaldýrýlmaktadýr.
    Bu konudaki iptv dosyasýnýn Otomatik iptv linki mevcut deðildir guncellemelerde dosyayý yenilemeniz gerekmektedir.

Konumuzdaki birinci mesajdan dosyayý alabilirsiniz.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ÜCRETSÝZ ÝPTV Dosyamýz güncellendi(06.Mayýs.2021)
    HALKTV-TV100-YOLTV-AL Zahra Turk kanallarýnýn yedekleri eklendi
    HADÝ TV7 Turkce dini kanal eklendi, MEKKE TV eklendi,SUNNAH TV kanalýnýn linki HD oldu.
    LUGAT TV (müzik kanalý) eklendi
    GALA TV eklendi
    MÝLYON TV HD Eklendi
    ERTV-VUSLAT TV-SHOWMAX kanallarýnýn linkleri guncellendi.
    KANAL D ROMANYA eklendi (ssiptv de international katagorisinde)yayýn SD
    90 TANE ARABÝSTAN ÖZEL PREMÝUM Kanallarý eklendi (SSÝPTV uygulamasýnda katagorilerde-diðer cihazlarda liste sonunda bulabilirsiniz kanallarý).*internet hýzýnýz ve cihazýnýz sorunsuz olmasý gerekiyor (uydu cihazý ve android uygulamalarda seri açmaktadýr) yayýnlarýn ne zamana kadar süre gider bilmiyorum 1 haftadýr test ettim stabil olarak yayýndalar
    Dünyadan karýsýk kanallara katagorisine yeni kanallar eklendi

Yayýný olmayan kanallar listeden kaldýrýlmýþtýr.
    Listemizi katagorilere ayýrarak izleyebilirsiniz. (Sadece SSÝPTV Uygulamasýnda)
    *SSÝPTV uygulamasýnda listemizi katagorilere ayýrarak izlemek için Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Dosyamýzdaki bazý ÝPTV kanallarýnda kesintiler olabilmektedir.Kanallarýn kendi internet yayýnlarýnda problem olduklarý ve gidip geri geldikleri için seyretmek istediginiz tv kanalýný daha sonra tekrar deneyiniz.Uzun zaman calýsmayan linkler olursa listeden belirli süre sonra kaldýrýlmaktadýr.
    Bu konudaki iptv dosyasýnýn Otomatik iptv linki mevcut deðildir guncellemelerde dosyayý yenilemeniz gerekmektedir.

Konumuzdaki birinci mesajdan dosyayý alabilirsiniz.
    simba hocam merhaba bendede next 2000 var bu listeyi usb ile deðilde direk cihazda web adresi þeklinde çalýþtýramazmýyýz diðer ssiptv konusundakini denedim ama olmadý bu þekil yapma þansýmýz yokmudur.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý huliki Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    simba hocam merhaba bendede next 2000 var bu listeyi usb ile deðilde direk cihazda web adresi þeklinde çalýþtýramazmýyýz diðer ssiptv konusundakini denedim ama olmadý bu þekil yapma þansýmýz yokmudur.
    USB ile yukleyeceksiniz ustad diðer konudaki linkte olmaz next2000 e .Next 2000 de olmasý için xpanel den url port kullanýcý adý ve þifre girmeniz lazým bunlar yok bizim konularda usb ile 30 sn bile sürmuyor yuklemek
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba Simba,
    Bu dosyalarý kodi uygulamasýnda kullanabiliyor muyuz?
    Teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý judasis Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba Simba,
    Bu dosyalarý kodi uygulamasýnda kullanabiliyor muyuz?
    Teþekkürler.
    Denemeniz lazým kodide hiç denemedim
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ellerine saðlýk.Teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben denedim ve süper çalýþýyor. Sadeece EXTINF satýrlarýný þu þekilde deðiþtirdim ve kanal isimleri de çýktý.
    (Bu satýr örnektir. Bir texy editör ile kanal isimlerinin önüne
    0 tvg-country="TR" tvg-logo="" group-title="Undefined",
    eklemek yeterli oluyor)
    #EXTINF:0 tvg-country="TR" tvg-logo="" group-title="Undefined",xyz kanal adý

Eline saðlýk Simba..

Sayfa 24/39 ÝlkÝlk ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri