Sayfa 33/39 ÝlkÝlk ... 82324252627282930313233343536373839 SonSon
386 sonuçtan 321 ile 330 arasý

Konu: UYDU CÝHAZLARI ÝÇÝN UCRETSÝZ ÝPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Diger dosyayi yukleyin smart icin olani.Birinci mesaji iyi okuyun
    smart için olaný hiç açmadý yinede teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý siirtli.56 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    smart için olaný hiç açmadý yinede teþekkürler
    Ozaman uyumlu deðildir dosya.M3U yapýsý farklýdýr
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Elinize saðlýk. Bir sorum olacak benim uydu cihazýnda kanal adlarý görünmüyor. Sanýrým m3u uzantýlý olduðu için, bu dosyayý m3u8 e nasýl dönüþtürebilirim?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý qualitymanager Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Elinize saðlýk. Bir sorum olacak benim uydu cihazýnda kanal adlarý görünmüyor. Sanýrým m3u uzantýlý olduðu için, bu dosyayý m3u8 e nasýl dönüþtürebilirim?
    Smart dosyayi deneyin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sayýn yönetici emeðiniz için teþekkür ederim. Yayýnlaŕý nekt 2000 hdd mini uydu alýnýþýnda izleyecegim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler paylaþtýðýnýz url adresleri için next 2000 wifi uydu alýcýsý kullanýyorum 16 megabit hýzda mükemmele yakýn sonuç alýyorum. Sizden bir ricam var tv kadar sýk olmasa da arada uydu alýcýlarý için radyo urlleri paylaþabilir misiniz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Savki Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Teþekkürler paylaþtýðýnýz url adresleri için next 2000 wifi uydu alýcýsý kullanýyorum 16 megabit hýzda mükemmele yakýn sonuç alýyorum. Sizden bir ricam var tv kadar sýk olmasa da arada uydu alýcýlarý için radyo urlleri paylaþabilir misiniz?
    Radyo yayinlarini simba ustad ile gorustuk diger guncellemede verecek insAllah.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ÜCRETSÝZ ÝPTV Dosyamýz güncellendi (17.06.2021)
    NOSTALJÝ TV HD eklendi
    HABÝTAT TV eklendi(SD yayýn)
    SEMERKAND TV yedek eklendi
    Yayýný olmayan kanallar listeden kaldýrýlmýþtýr. (ADD TV-Sürüç TV-Yusufeli BEL TV-Tesbitler tv,Vizyon tv,Vizyon Türk,Vizyon Yeþilçam,Vizyon Belgesel,Vizyon Müzik,Vizyon Movie Club yayýnlarýna son verdigi için listeden kaldýrýlmýþtýr)
    SUPER TURK TV HD Kanalý Saat 17:00-02:00 arasý yayýnda
    Liste sonunda radyo kanallarý eklenmiþtir (Vlc player ve uydu cihazlarýnda seri açmaktadýr)

Listemizi katagorilere ayýrarak izleyebilirsiniz. (SSÝPTV-Android Destekli Cihazlarda)
    *SSÝPTV uygulamasýnda listemizi katagorilere ayýrarak izlemek için Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Dosyamýzdaki bazý ÝPTV kanallarýnda kesintiler olabilmektedir.Kanallarýn kendi internet yayýnlarýnda problem olduklarý ve gidip geri geldikleri için seyretmek istediginiz tv kanalýný daha sonra tekrar deneyiniz.Uzun zaman calýsmayan linkler olursa listeden belirli süre sonra kaldýrýlmaktadýr.
    Bu konudaki iptv dosyasýnýn Otomatik iptv linki mevcut deðildir guncellemelerde dosyayý yenilemeniz gerekmekte ve Dosyayý mutlaka indirip kullanýcagýnýz cihaz ve uygulamalara yuklemeniz gerekmektedir.Dosya linkini yapýþtýrýrsanýz link calýsmayacaktýr lütfen buna dikkat ediniz.

Konumuzdaki birinci mesajdan dosyayý alabilirsiniz.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler emeklerinize saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tþk.ler.

Sayfa 33/39 ÝlkÝlk ... 82324252627282930313233343536373839 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri