Konuya Etiketlenenler

Sayfa 1/4 1234 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Next Machina 3D V5.633 Yazılımı 24 Şubat 2021 Tarihli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next Machina 3D V5.633 Yazılımı 24 Şubat 2021 Tarihli

Guncellemeler bölümünde gördüm ne gibi değişiklikler var usb belleği bulabilirsem hemen yukleyecem Online olarak yukleyebilirsiniz

2. ** Gizli İçerik: Bu gizli içeriği görmek için supersatforumdaki mesaj sayınız 1 veya daha fazla olmalıdır.
  3. Konu Simba tarafından (23-04-2021 Saat 13:26 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cccam düzeltilmiş sadece, öyle bir bilgi paylaşmışlar. Cihaza sahip olmadığım için Cccam ile ilgili ne düzeltildiğinin net bilgisi yok bende ne yazık ki. Önceki sorununu bilen yada yaşayan arkadaşlar cevap verebilir buna firma yayınladığı yazılım bilgisinde şayet bunun detayına girmemiş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben yükledım herhangi bir degisiklik goremedim cihazda yazilimla ilgili

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben yükledım herhangi bir degisiklik goremedim cihazda yazilimla ilgili
    Hocam son zamanlarda açıkçası yazılım konusunda Next çok boşladı, yeni cihazlara öncelik veriyor ama üst serinin bir alt cihazı 2053'e halen daha yeni bir yazılım desteği yok ve diğer nice üst segment cihazlarada bu durumda. 2053 konusunda ise kaldıki onca hataya rağmen bunu bir kenara bıraktım artık yayınladıkları yazılımlarda ne gibi değişiklikler olduğu nelerin çözüldüğünüde net yazmıyorlar sadece Cccam düzeltildi yazmışlar, ne düzeltildi onunla ilgili net bilgisi yok. Cccam da komple sorun olsa insanlar ortalığı yıkardı niye çalışmıyor diye ama çoğu forumda bir tane şu cihazdan kullanıpta Cccamda sorun yaşandığını görmedim. Next firmasının desteği felan iyidir hoştur, güzeldir bunca yıldır bu sebeple vazgeçmedik ama artık başka yere git diyor firma bana ve bizim gibi markaya sadık kullanıcılara. Hoş keyifleri bilir, çok alternatif var umarım eskisi gibi bir çeki düzene girerler. Eskiden yeni cihaz çıkardı yeni cihaza yazılım desteğini bırakın eski cihazlara gelirdi sürekli yeniye sonra gelirdi şimdi her seneye, her aya belki bir cihaz çıkıyor eski unutuluyor. Yada detaylı bir değişiklik dahi olmuyor belki 7 ay sonra bir sorun çözülüyor yenilerinden fırsat kalırsa oda.
    Konu GncAslan1905 tarafından (24-02-2021 Saat 21:05 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sanırım tandberg ile calısma yapıldi sanırim ama o kanallarda acmıyor detayli baktım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Astra 19 daki sky paketi nd Ccam le açılmıyordu şimdi açılıyor hotbirt uydusunda da sky paketi var ama açılmıyor 42 nd yazmış başka forumda birisi ben test ettim açmıyor benim serverden olabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sanırım tandberg ile calısma yapıldi sanırim ama o kanallarda acmıyor detayli baktım
    Hiç net bilgi yok açıkçası, tüm diğer next forumlarına ve resmi sitesine dahi baktım resmi sitesine zaten eklenilmemiş bu bilgi. Onun dışında Next'te görevli birkaç kişinin takıldığı forum sayfaları var bildiğim ve bu bilgiler bazen oralarda paylaşılıyor en önce. Ama Cccam düzeltildi denilmiş sadece Cccam ile ilgili ne düzeltildiğinin bilgisi yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Astra 19 daki sky paketi nd Ccam le açılmıyordu şimdi açılıyor hotbirt uydusunda da sky paketi var ama açılmıyor 42 nd yazmış başka forumda birisi ben test ettim açmıyor benim serverden olabilir
    Sanıyorum sorunun net cevabı bu gibi, bilgi için teşekkürler her ne kadar cihazı kullanmasam da.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Astra cccam nds yine sorunlu donma var tandberg acilmiyor hotbird sky zaten yoktu uzun zamandir .Selim ustaya bir ileteyim bakalim

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri