Konuya Etiketlenenler

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Next Machina 3D V5.633 Yazýlýmý 24 Þubat 2021 Tarihli

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Astra cccam nds yine sorunlu donma var tandberg acilmiyor hotbird sky zaten yoktu uzun zamandir .Selim ustaya bir ileteyim bakalim
    Sansar usta en önde bilgileri paylaþtýðý için o net bilir tabiki

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý GncAslan1905 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sansar usta en önde bilgileri paylaþtýðý için o net bilir tabiki
    Biz sansar bilmeyiz @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. mod gelince bize bilgi verir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Astra cccam nds yine sorunlu donma var tandberg acilmiyor hotbird sky zaten yoktu uzun zamandir .Selim ustaya bir ileteyim bakalim
    Deðerli dostum astrada sorun yok mübarek þifresiz gibi açýyor serverinizden kaynaklý sanýrým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Biz sansar bilmeyiz @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. mod gelince bize bilgi verir

evet hocamýz net bilgiyi paylaþýr geçenlerde 2071 içinde yazýlým vardý 213 sezgin hocamýza sormuþtum cccam ile ne düzeltildi diye yanýtlamýþtý net saðolsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kartal3734 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Deðerli dostum astrada sorun yok mübarek þifresiz gibi açýyor serverinizden kaynaklý sanýrým
    Ben eskisi gibi pek bakmiyorum iptv cýkti uydu islerinde mertlik bozuldu derler ya saol bilgi icin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bildiðiniz gibi Next Machina 3D serisi cihazlarýn tarihi 2014 yýlýna kadar dayanýyor. Geçen seneye kadar bu cihazlara bir fiil yazýlým desteði veriliyordu fakat kapitalist sistemde yazýlým desteðinin sonsuz olmasý imkansýz. Firma geçen yýllarda, üretimi yýllar önce son bulmuþ Machina 3D serilerine elzem olmadýkça yazýlým çýkartmayacaðýný belirtmiþti.
    Bugün yayýnlanan yazýlýma gelecek olursak, eðer uydu sistemleri içerisinde az da olsa bilgiye sahipseniz "CCcam düzelti" ibaresinin ne demek olduðu bilirsiniz. Forum kullarý gereði detaylý açýklama yapamýyorum. Kýsaca CCcam düzeltilmesi demek; NDS Long ECM için bir güncelleme yayýnlandý demek. Yani daha da kýsasý, Server ile izlenebilen fakat cihaza serveri girince açýlmayan kanallar açýlsýn diye ufak bir güncelleme yayýnlandý.
    Konu sezgin 01 tarafýndan (24-02-2021 Saat 21:53 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sezgin 01 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bildiðiniz gibi Next Machina 3D serisi cihazlarýn tarihi 2014 yýlýna kadar dayanýyor. Geçen seneye kadar bu cihazlara bir fiil yazýlým desteði veriliyordu fakat kapitalist sistemde yazýlým desteðinin sonsuz olmasý imkansýz. Firma geçen yýllarda, üretimi yýllar önce son bulmuþ Machina 3D serilerine elzem olmadýkça yazýlým çýkartmayacaðýný belirtmiþti.
    Bugün yayýnlanan yazýlýma gelecek olursak, eðer uydu sistemleri içerisinde az da olsa bilgiye sahipseniz "CCcam düzelti" ibaresinin ne demek olduðu bilirsiniz. Forum kullarý gereði detaylý açýklama yapamýyorum. Kýsaca CCcam düzeltilmesi demek; NDS Long ECM için bir güncelleme yayýnlandý demek. Yani daha da kýsasý, Server ile izlenebilen fakat cihaza serveri girince açýlmayan kanallar açýlsýn diye ufak bir güncelleme yayýnlandý.
    Machina 3D için deðil 2053 için konuþmuþtum ben orada aslýnda. 2053'e halen daha adam gibi yazýlým desteði yok sorunlarý fazla iken 2071'e daha öncelik verilmekte. 2071 çýkmadan öncede 2053'ün olan sorunlarý halen daha var. Bu cihazý bilemem genel olarak konuþuyorum eskiden bu anlamda Next'in çok daha iyi olduðunu düþünüyorum. Ayrýca hocam bilgilerin net söylenmesi gerekiyor bana göre ben þimdi neyin düzeltildiðini bilmek için uydu sistemlerine iyice az yada çok olmak durumunda deðilim uydu sistemleri iþine yeni girmiþ biriside olabilirim. Misal daha önceki uydu cihazlarýnýn test yazýlýmlarýnda cccamda neyin düzeltilip ettiði paylaþýlýyor. Cccam düzeltildi deyince þu vardý þu düzeltildi diye düþünemiyorum pek açýkçasý siz az yada çok vakýf olduðunuz için biliyorsunuz en nihayetinde. Açýklama ve bilgi için teþekkürler..
    Konu GncAslan1905 tarafýndan (24-02-2021 Saat 22:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

USB ile yazýlýmý indirip yüklemek isteyenler için ilk sayfaya indirme linki eklendi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar next machina comba kullanmaktayým dün akþam yazýlýmý yükledim cccam çok güzel çalýþýyor .
    Konu Simba tarafýndan (25-02-2021 Saat 10:12 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

youtube açmýyor yazýlým atýldýðý halde...

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri