Konuya Etiketlenenler

Sayfa 1/4 1234 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Next Machina 3D V5.633 Yazýlýmý 24 Þubat 2021 Tarihli

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Next Machina 3D V5.633 Yazýlýmý 24 Þubat 2021 Tarihli

Guncellemeler bölümünde gördüm ne gibi deðiþiklikler var usb belleði bulabilirsem hemen yukleyecem Online olarak yukleyebilirsiniz

2. ** Gizli Ýçerik: Bu gizli içeriði görmek için supersatforumdaki mesaj sayýnýz 1 veya daha fazla olmalýdýr.
  3. Konu Simba tarafýndan (23-04-2021 Saat 13:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cccam düzeltilmiþ sadece, öyle bir bilgi paylaþmýþlar. Cihaza sahip olmadýðým için Cccam ile ilgili ne düzeltildiðinin net bilgisi yok bende ne yazýk ki. Önceki sorununu bilen yada yaþayan arkadaþlar cevap verebilir buna firma yayýnladýðý yazýlým bilgisinde þayet bunun detayýna girmemiþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben yükledým herhangi bir degisiklik goremedim cihazda yazilimla ilgili

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ben yükledým herhangi bir degisiklik goremedim cihazda yazilimla ilgili
    Hocam son zamanlarda açýkçasý yazýlým konusunda Next çok boþladý, yeni cihazlara öncelik veriyor ama üst serinin bir alt cihazý 2053'e halen daha yeni bir yazýlým desteði yok ve diðer nice üst segment cihazlarada bu durumda. 2053 konusunda ise kaldýki onca hataya raðmen bunu bir kenara býraktým artýk yayýnladýklarý yazýlýmlarda ne gibi deðiþiklikler olduðu nelerin çözüldüðünüde net yazmýyorlar sadece Cccam düzeltildi yazmýþlar, ne düzeltildi onunla ilgili net bilgisi yok. Cccam da komple sorun olsa insanlar ortalýðý yýkardý niye çalýþmýyor diye ama çoðu forumda bir tane þu cihazdan kullanýpta Cccamda sorun yaþandýðýný görmedim. Next firmasýnýn desteði felan iyidir hoþtur, güzeldir bunca yýldýr bu sebeple vazgeçmedik ama artýk baþka yere git diyor firma bana ve bizim gibi markaya sadýk kullanýcýlara. Hoþ keyifleri bilir, çok alternatif var umarým eskisi gibi bir çeki düzene girerler. Eskiden yeni cihaz çýkardý yeni cihaza yazýlým desteðini býrakýn eski cihazlara gelirdi sürekli yeniye sonra gelirdi þimdi her seneye, her aya belki bir cihaz çýkýyor eski unutuluyor. Yada detaylý bir deðiþiklik dahi olmuyor belki 7 ay sonra bir sorun çözülüyor yenilerinden fýrsat kalýrsa oda.
    Konu GncAslan1905 tarafýndan (24-02-2021 Saat 21:05 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. sanýrým tandberg ile calýsma yapýldi sanýrim ama o kanallarda acmýyor detayli baktým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Astra 19 daki sky paketi nd Ccam le açýlmýyordu þimdi açýlýyor hotbirt uydusunda da sky paketi var ama açýlmýyor 42 nd yazmýþ baþka forumda birisi ben test ettim açmýyor benim serverden olabilir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. sanýrým tandberg ile calýsma yapýldi sanýrim ama o kanallarda acmýyor detayli baktým
    Hiç net bilgi yok açýkçasý, tüm diðer next forumlarýna ve resmi sitesine dahi baktým resmi sitesine zaten eklenilmemiþ bu bilgi. Onun dýþýnda Next'te görevli birkaç kiþinin takýldýðý forum sayfalarý var bildiðim ve bu bilgiler bazen oralarda paylaþýlýyor en önce. Ama Cccam düzeltildi denilmiþ sadece Cccam ile ilgili ne düzeltildiðinin bilgisi yok.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kartal3734 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Astra 19 daki sky paketi nd Ccam le açýlmýyordu þimdi açýlýyor hotbirt uydusunda da sky paketi var ama açýlmýyor 42 nd yazmýþ baþka forumda birisi ben test ettim açmýyor benim serverden olabilir
    Sanýyorum sorunun net cevabý bu gibi, bilgi için teþekkürler her ne kadar cihazý kullanmasam da.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kartal3734 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Astra cccam nds yine sorunlu donma var tandberg acilmiyor hotbird sky zaten yoktu uzun zamandir .Selim ustaya bir ileteyim bakalim

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri