Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 11 askerimiz şehit oldu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon9 11 askerimiz şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Bingöl'den Tatvan'a gitmek üzere bugün saat 13.55’te kalkış yapan Kara Kuvvetleri Komutanlığımıza ait Cougar tipi bir helikopter ile saat 14.25’te irtibat kesilmiştir.Arama çalışmaları sonucunda helikopterin kaza kırıma uğradığı tespit edilmiştir. Söz konusu elim kaza neticesinde; helikopterde bulunan kahraman silah arkadaşlarımızdan 9’unun şehit olduğu, 4 kahraman silah arkadaşımızın ise yaralandığı belirlenmiştir." ifadelerine yer verildi.

Askerlerin yakınlarina bassaglıgı dilerim.Bu acı tarifsiz kelimeler kifayetsiz kalıyor malesef
    Konu Editor tarafından (04-03-2021 Saat 19:58 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sehitlerimize ALLAH rahmet geride kalan yakınlarına ve TÜRK milletinin başı sağolsun .
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Diyecek hiç birşey bulamıyorum.Anne baba ve kardeşlerıne sabır ihsan diliyorum.Şehitlere rahmet mekanları cennet olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şehitlerimize ALLAH rahmet eylesin mekanları cennet olsun geride kalanlara metanet versin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yurekler yangin yeri anne-baba-esler-kardesler-evlatlar nasil bir durumda dusunmek bile insanin kalbini zorluyor. Rabbim evlatlarimizin mekanini cennet eylesin,sabirlar diliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin yüreklerimiz yanıyor anne ve babalarına yakınlarına sabırlar dilerim mekanları cennet olsun inşallah.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ŞEHİDLERİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şehit sayımız malesef 11 oldu
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Ailelerine sabır dilerim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Malesef ates dustügü yeri yakıyor haberlere bile bakmıyorum bu sekil uzuntulu sekilde aileleri acı icinde gormemek icin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri