10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: TELEON YAYINDA

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart TELEON YAYINDA

TELEON ÝPTV Uzerinden yayýnda

Spoiler: 
  2. ** Gizli Ýçerik: Bu gizli içeriði görmek için supersatforumdaki mesaj sayýnýz 1 veya daha fazla olmalýdýr.
  3. Konu Simba tarafýndan (18-07-2021 Saat 14:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tamam notlarýma ekledim kanalý çakma teleon gibime geliyor ama bakalým yayýnýn goruntusu gayet iyi stabilize sekilde olursa diðer guncellemede yer veririm.

Forum kurallarý geregi yeni uyelerin en az 30 gün ve belirli mesaja ulastýktan sonra ozel mesaj gonderme ve alma statuleri acýk oluyor
    Konu Simba tarafýndan (18-07-2021 Saat 14:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SS IPTV Listesine ekleme imkaniniz var mi...?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý digi61 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Test edelim duruma gore eklenir.Ne amacli yayinda bakmak lazim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkür ederiz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýnþallah çakma degildir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bana da çakma yayýn geliyor bende de farklý bir ýptv adresi var ordaki yayýn farklý iptv adresi sürekli kesinti olduðundan forum sitesinde yayýnlamadým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hasandeniz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bana da çakma yayýn geliyor bende de farklý bir ýptv adresi var ordaki yayýn farklý iptv adresi sürekli kesinti olduðundan forum sitesinde yayýnlamadým
    Yayin bariz cakma logo bile egri konmus sole bir durum var filmler hd kalitede ama teleon ile uzaktan yakinen alakasi yok.Teleon sabikali kanal zaten yayin ihalesinde ligi birakip gitti aboneler magdur oldu.Bu kanalin haklari TMSF de cem uzanin falan ben sahsen bu saatten sonra kanal kuracagini dusunmiyorum sosyal medya artik tv den on planda

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Alýntý Osman322332 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ýnþallah çakma degildir
    Cine5 tv neyse teleon da o hocam logo bile egri farkettiyseniz.Ama filmler fena degil

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý digi61 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Listeye ekledim bakalým yayýnlar ne zamana kadar devam edecek

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Alýntý Osman322332 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ýnþallah çakma degildir
    Tamamen çakma yayýn logo bile paintle yapýlmýþ ortada bir emek var sonucta teleondan sonra herhangi bir kanala dönüþmezse yer vermeye devam ederiz
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kanal 2 gun dayanmadi kapanmis

Konu kapanmistir.
    Konu Editor tarafýndan (20-07-2021 Saat 18:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri