Sayfa 5/93 ÝlkÝlk 1234567891011121314153055 ... SonSon
927 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: Otomatik Güncellenen SS IPTV FTA Türk Kanallarý Listesi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Reklam yok belejden kanal yayýný yapýyoz köþede tek bi alt yazý reklam var oda zorunýza gidiyosa izl

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý TEBER STAR Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Reklam yok belejden kanal yayýný yapýyoz köþede tek bi alt yazý reklam var oda zorunýza gidiyosa izl
    Izlemiyoruz zaten kendiniz izlersiniz size kadar kactane kanal var onlarin hicbiri bu sekil yayýn yapmýyor surekli hareketli logo ile amacýnýz nedir biz izleyiciyiz sonucta elestiriye acýkolmanýz lazým iptv de sadece siz yoksunuz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Teber star açýklamasý

isdiyen izlesin isdemeyen izlemesin madem zorunýza gidiyo bende kanalý kapadýrým olur biter sanki çok para kazanýyozda reklam yok bol bol beleþciler reklam olmadan oturup izleyelimmi diyo biz kimseye hizmet etmiyoz starýn anlamý yýldýz olduðu için eski star gibi duruyor ve ayrýca biz sizin en iyisine layýk olduðunýz için logo ile uðraþýyoz ve biz tv okulunda okumadýk o yüzden öðreniyoruz filimse filim dizi ise dizi eðlence ise eðlence e senin takýntýn altda 1 adet rekkam yazýsýmý onuda yayýnlamayalýmda reklamsýz size nezamana kadar hizmet veririz yakýnda beleþ ulusallarýda görürseniz oturun þükredin reklamsýz kanallar ulusal kanallarýn ipini çekiyo çok yakýnda herkes kendi platformunda þifreli yayýn yapacak sizde mecburen platform parasý ödeyeceksiniz bu bedava iptv platformlarý zorunlu vergi ve rtük zorlamasý gelince aylýk para ödeyip size daha nekadar hizmet verebilecekler þöyle düþünüp sabýrla bekliyorum gardaþ reklam payýndan yararlanamayan hangi kuruluþ ayakda kalabildiki biz kalalým bi alt yazý bile sizin göz zevkinizi bozuyorsa bence burda deðil paralý platformlarda gezin bence teber star tv
    Konu TEBER STAR tarafýndan (21-03-2021 Saat 20:29 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: yanlýþ harfler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý TEBER STAR Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    isdiyen izlesin isdemeyen izlemesin madem zorunýza gidiyo bende kanalý kapadýrým olur biter sanki çok para kazanýyozda reklam yok bol bol beþeþciler reklam olmadan oturuo izleyelimmi diyo biz kimseye hizmet etmiyoz starýn anlamý yýldýz olduðu için eski star gibi duruyor ve ayrýca biz sizin en iyisine layýk olfuðunýz için logo ile uðraþýyoz ve biz tv okulunda okumadýk o yüzden öðreniyoruz filimse filim dizi ise dizi eðlence ise eðlence e senin takýntýn altda 1 adet rekkam yazýsýmý onuda yayýnlamayalýmda reklamsýz size nezamqna kadar hizmet veririz yqkýnda beleþ ulusallarýda görürseniz orun þükredin reklamsýz kanallar ulusal kanallarýn ipini çekiyo çok yakýnda herkes kendi platformunda þifreli yayýn yapacak sizde mecburen platform parasý ödeyeceksiniz bu bedava iptv platformlarý zorunlu vergi ve rtük zorlamadý gelince aylýk para ödeyip size daha nekadar hizmet verebilecekler þöyle düþünüp sabýrla bekliyorum gardaþ reklam payýndan yararlanamayan hangi kuruluþ ayakda kalabildiki biz kalalým bi alt yazý bile sizin göz zevkinizi bozuyorsa bence burdq deðil paralý platformlarda gezin bence teber star tv
    Sadece sizin kanal yokki burada vizyon tv.lere bir bakin iptv de ulusal yayýncýlýk nasýl yapýlýyor gorursunuz.

Hizmetlerinize ben birsey demiyorum ama izleyici olarak elestiriye acýk olmaniz gerekiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler çok yerinde ve ihtiyaçlarý karþýlayan bir paylaþým olmuþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teskkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Altso Web TV Alanya, Koza TV, Tek Rumeli TV yerel kanallara eklendi.

Play kategorisi açýlmýþtýr. Yayýnlarý kalitelidir fakat uzun süre gitmez. Bu yüzden normal kanallarýn yanýna deðil ayrý kategori olarak ekledim.
    - TRT 1, Show TV, Star TV, TRT Türk, ATV Avrupa, Ada TV, BRT 1-2-3, Genç TV, Güneþ TV, Kanal T, Kýbrýs TV, Sim TV, TV 2020, beIN Sports Haber, Tivibu Spor, Cartoon Network, Habitat TV, Kral Pop, NR1 Türk, 19 TV, Park TV, TRT Arabi, TRT World

Premium 2 kategorisi açýlmýþtýr. 42 Sinema Kanalý, Olta TV, Animasyon, Çocuk Þarkýlarý ve Belgesel kanallarý eklenmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tesekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam þimdi ben yeniyim bu ip tv de, linki resimdeki gibi yaptým oldu sorun yok ama þöyle bir sýkýntý var, fazla kanallarý nasýl sileceðimi bilmiyorum?

Sayfa 5/93 ÝlkÝlk 1234567891011121314153055 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri