Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: hiremco zapper hd plus iptv yukleme hakkinda?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arrow 130 hiremco zapper hd plus iptv yukleme hakkinda?

arkadaşım...editör ağabi...benim makina hiremco zapper hd plus uydu alıcı iptv ve astra üzerinden card sharing özellikleri mevcut halen başarıyla kullanıyom...normalde internetten bulduğum pay iptv kanallarınıda makinam gösteriyo cihazın usb giriş flaş bellek yuvasıda var fakat hazır kanal listeli flaşı uydu cihazıma nasıl tanıtacağım?...acaba giriş yuvasımı arızalıki şimdi deniyom ancak mağalesef başarısız oluyom...!!!...sıkıntı neyki?...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu isin ustadı memoli ustayı etiketledim o daha bilgilidir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

editör ağbi...memoli üstad ne zaman foruma girerki cevap yazarmı bekliyom çünki...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    editör ağbi...memoli üstad ne zaman foruma girerki cevap yazarmı bekliyom çünki...
    Bilgim yok malesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım...editör ağabi...benim makina hiremco zapper hd plus uydu alıcı iptv ve astra üzerinden card sharing özellikleri mevcut halen başarıyla kullanıyom...normalde internetten bulduğum pay iptv kanallarınıda makinam gösteriyo cihazın usb giriş flaş bellek yuvasıda var fakat hazır kanal listeli flaşı uydu cihazıma nasıl tanıtacağım?...acaba giriş yuvasımı arızalıki şimdi deniyom ancak mağalesef başarısız oluyom...!!!...sıkıntı neyki?...
    elimde zapper plus yok ve hiç kullanmadım
    ama sana uygun olan kanal listesine bakar eklerim
    ben ayarlarım sana ok

şimdi öncelikle hazır liste derken uydu kanal listesi içinse dosya burada ve yükleme şeklinide veriyorum
    iptv listesi oluşturmak istiyorsan ona göre işlem verecem

Kanal Listesi
    (“Yedekleme & Geri Yükleme” >> “Veritabanı Yükle” menüsünden yükleyiniz.)
    Konu memoli1478 tarafından (03-04-2021 Saat 09:02 ) değiştirilmiştir.
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

memoli ağbi...iptv listesi oluşturmak istiyom doğru tahmin etmişin işlem verişini bekliyom fakat makinamın giriş yuvasında faprikasyon arızası olduğundan şüpheliyim zira elimdeki iki flaşıda tanıyamıyo acaba yanlış bişeymi yapıyom yardım edin ricam...!...şayet düşündüğüm şey gerçekse tağmirat imkanı yokmu üzgünüm...!!!...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

format bu şekilde olacak
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım...makinamda deneme yapayım bakalım sonuç hüsran olmaz umarım...eyvallah...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Nasılsın indir lir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri