Konuya Etiketlenenler

Sayfa 2/2 lklk 12
14 sonutan 11 ile 14 aras

Konu: ptv in En Stabil Cihaz Tavsiyesi

Kullanc Bilgi Mens

Alnt matrx Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Bildiim kadaryla Linux tabanl alt iin Hiremco, Sungate, Dreamstar iin ayn performans sunuyor. ok bir fark yok. Fark ise Sungate srekli gncelleme alyor. Memoli ustay takip et paylamlarn gr zaten karar verirsin. Sungate iinde bir de autrol sistem var. Bu sistem ihtiyacn olan herseyi veriyor sana sen bir ey aramyorsun. Ben bir ay ge alm olsam gzm kapal Sungate alrdm. Forum iinde satc Yetkilisi var m bilmem ama neren illaki kacaktr.
    imdi akcas sungate iin evet yazlmsal olarak destek mutlaka vardr sorun deil fakat bir next yada hiremco gibi garantim var bozuldu al kardeim yapabilecekmiyiz benim derdim yada kukum bu ynde phen olmasn o konuda diye aklamal bir ekilde bana syleyebilecek varsa neden tercih edilmesin onu sylemek istiyorum

Kullanc Bilgi Mens

sevgili kardeim sungate firmas bu konuda tm kolaylklar salyor en ufak bir sorun esnasnda
    annda mdahale ediyor ilgili sorun giderilmedii zaman annda cihaz deiimine gidiyor yani o cihazn yerine yenisi gnderiliyor
    bu konuda iiniz rahat olsun zaten titan ktndan beri nadiren cihazlar servis yolunu grmemitir buda nekadar kaliteli malzeme kullandnn bir kantdr onun iin gnl rahatl ile alabilirsiniz
    Visual Basic Coder

Kullanc Bilgi Mens

arkadam...hiremco zapper plus receiver sahipiyim...makinann cc-cam performans idare ediyo,fakat iptv performans maalesef vasat...internetten bulup yklediim panellerin ounda takl ve donu yaparak ldrtyo...kanal says 10000 zerindeki panellerde cihaz kilitleniyo ve asla aa balanamyo yani hafzas zayf kahretsin...!!!...sungate titan yaptm aratrmaya gre epey baarl uydu alcym yani card sharing ve iptv yaynlarn stabil gsteriyomu ylemi peki piyasada en az ka lira verip alabilirim makinay lakin btem kstl ne yazkki 150 veya en ok 200 lira civarna bulamazmyz...!!!...

Kullanc Bilgi Mens

Dreamstar tribn 4k kullanyorum tavsiye zerine aldm bin pimanm, uydusuz tv dediler aldk iine kendileri iptv kanallar koymular ama srekli taklmalar geri sarmalar.. ne destek var ne gncelleme 1 senelik bedava kod veriyolarm onuda almlar vermemiler bu ileri renince haberimiz oldu, birde iptv satn alacaksn iindeki kanallar performans vermez diyor kardeim batan deseydin gider xiaomi stick alrdm baka marka alrdm. velhasl tam kaldrp pe atacaktm ki Allahtan bu forumdaki iptv dosyasn buldum onu ykledim o ekilde idare ediyoruz. ayrca bu forumdaki listeyi ykledim m3u altran uygulamasna mesela baz kanallar almyor rnein CNN trk, A Spor bir ka kanal daha var anca veri hatas diyor yani m3u uygulamas da doru dzgn deil. ona gre dn ite

Sayfa 2/2 lklk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri