Konuya Etiketlenenler

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arasý

Konu: Ýptv Ýçin En Stabil Cihaz Tavsiyesi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý matrýx Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bildiðim kadarýyla Linux tabanlý çalýþtýðý için Hiremco, Sungate, Dreamstar için ayný performansý sunuyor. Çok bir fark yok. Farký ise Sungate sürekli güncelleme alýyor. Memoli ustayý takip et paylaþýmlarýný gör zaten karar verirsin. Sungate içinde bir de autrol sistem var. Bu sistem ihtiyacýn olan herseyi veriyor sana sen bir þey aramýyorsun. Ben bir ay geç almýþ olsam gözüm kapalý Sungate alýrdým. Forum içinde satýcý Yetkilisi var mý bilmem ama öneren illaki çýkacaktýr.
    Þimdi açýkcasý sungate için evet yazýlýmsal olarak destek mutlaka vardýr sorun deðil fakat bir next yada hiremco gibi garantim var bozuldu al kardeþim yapabilecekmiyiz benim derdim yada kuþkum bu yönde þüphen olmasýn o konuda diye açýklamalý bir þekilde bana söyleyebilecek varsa neden tercih edilmesin onu söylemek istiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sevgili kardeþim sungate firmasý bu konuda tüm kolaylýklarý saðlýyor en ufak bir sorun esnasýnda
    anýnda müdahale ediyor ilgili sorun giderilmediði zaman anýnda cihaz deðiþimine gidiyor yani o cihazýn yerine yenisi gönderiliyor
    bu konuda içiniz rahat olsun zaten titan çýktýðýndan beri nadiren cihazlar servis yolunu görmemiþtir buda nekadar kaliteli malzeme kullandýðýnýn bir kanýtýdýr onun için gönül rahatlýðý ile alabilirsiniz
    Visual Basic Coder

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým...hiremco zapper plus receiver sahipiyim...makinanýn cc-cam performansý idare ediyo,fakat iptv performansý maðalesef vasat...internetten bulup yüklediðim panellerin çoðunda takýlýþ ve donuþ yaparak çýldýrtýyo...kanal sayýsý 10000 üzerindeki panellerde cihaz kilitleniyo ve asla aða baðlanamýyo yani hafýzasý zayýf kahretsin...!!!...sungate titan yaptýðým araþtýrmaya göre epey baþarýlý uydu alýcýymýþ yani card sharing ve iptv yayýnlarýný sýtabil gösteriyomuþ öylemi peki piyasada en az kaç lira verip alabilirim makinayý lakin bütçem kýsýtlý ne yazýkki 150 veya en çok 200 lira civarýna bulamazmýyýz...!!!...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Dreamstar tribün 4k kullanýyorum tavsiye üzerine aldým bin piþmaným, uydusuz tv dediler aldýk içine kendileri iptv kanallarý koymuþlar ama sürekli takýlmalar geri sarmalar.. ne destek var ne güncelleme 1 senelik bedava kod veriyolarmýþ onuda çalmýþlar vermemiþler bu iþleri öðrenince haberimiz oldu, birde iptv satýn alacaksýn içindeki kanallar performans vermez diyor kardeþim baþtan deseydin gider xiaomi stick alýrdým baþka marka alýrdým. velhasýlý tam kaldýrýp çöpe atacaktým ki Allahtan bu forumdaki iptv dosyasýný buldum onu yükledim o þekilde idare ediyoruz. ayrýca bu forumdaki listeyi yükledim m3u çalýþtýran uygulamasýna mesela bazý kanallar çalýþmýyor örneðin CNN türk, A Spor bir kaç kanal daha var açýnca veri hatasý diyor yani m3u uygulamasý da doðru düzgün deðil. ona göre düþün iþte

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri