Konuya Etiketlenenler

Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Ýptv Ýçin En Stabil Cihaz Tavsiyesi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Ýptv Ýçin En Stabil Cihaz Tavsiyesi

Merhaba,

Ýptv,Oscam performansýnda gerek donanýmsal gerek yazýlýmsal en iyi cihazý arýyorum.4k,netflix,youtube olmasada olur zaten onu tv üzerinden stabil kullanmaktayým.Ýçinde gömülü olarak wifi olup istediðim zaman açýp kapatabileceðim þekilde olmasý önemli.Dreamstar master,Sungate titan Ýptv,Hiremco Gt Turbo,Octagon Sx 88 önerileri var araþtýrdým.Fakat bunlardan hangisi olabilir ve neden seçtiðiniz olmalý önemli olan beni almaya yönlendirecek düþünceleriniz önemli.Hazýrda satýn almýþ olduðum iptv var fakat cihaz seçimimi tamamlamadýðým için pcden izlemek zorunda kalýyorum önerinize göre hemen cihaz alýmý yapacaðým tavsiyeniz ve deðerli bilgileriniz benim için çok önemli.

Þimdiden Ýlginiz için teþekkür ederim....
    Konu mscist tarafýndan (10-04-2021 Saat 14:01 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba 2 mod arkadaþýmýzý etikeletdim konuya onlarda bircok cihaz oldugu için kullandýklarý cihaz üzerinden size tavsiye vereceklerdir.Bende vestel smart 4k tv var ssiptv ile stabil sekilde özellikle kendi hazýrladýgým listede hiç sorun yasamýyorum performans olarak uydu cihazým olarak evde 2 adet cihaz var next machina ve next 2000 fta var .Next machina nextin amiral gemisiydi ama malesef iptv konusunda iyi deðil next 2000 fta var yine benim hazýrladýgým listede cok guzel performans sergiiyor tabi benim uydu cihazlarýný fazla kullanmadýgým için ben genelde tv uygulamasý ssiptv den izliyorum yayýnlarý
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bütçe nedir bilmiyorum ama fiyat performans ürünleri var piyasada fazlasý ile, vestel smarttv'de ssiptv uygulamasý ile gerek forumdaki gerekse kendi iptv listemi sorunsuz kullanýyorum. tv'niz smart ise ve ssiptv uygulamssý mevcutsa harici bir cihaza gerek yok. ha ben tv2nin dahili uydu alýcýsýna alýþamadým harici bir cihaz alayým, iptv desteðide olsun, iptv için kumandasýnda hýzlý eriþim tuþu olsun falan derseniz next 2071, next2053 tarzý cihazlara bakabilirsiniz. trendyoldan indirim ile Next 2053'ü 180tl ye almýþtým mesela.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROÝD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Deðerli Bilgileriniz için teþekkür ederimevet android bir tv mevcut ssiptv varmý bilemiyorum fakat cihaz tavsiyesi benim için önemli next cihazlarý tabiki iyidir fakat belirttiðim cihazlar içinde önerisi olan varmýdýr.Bu cihazlar içinde en iyisi budur diyebleceðiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mscist Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Deðerli Bilgileriniz için teþekkür ederimevet android bir tv mevcut ssiptv varmý bilemiyorum fakat cihaz tavsiyesi benim için önemli next cihazlarý tabiki iyidir fakat belirttiðim cihazlar içinde önerisi olan varmýdýr.Bu cihazlar içinde en iyisi budur diyebleceðiniz.
    Dreamstar cihazlari met ediyorlar ama ben denemedim.Bende next 2000 var memnunum iptv sinden ben sitedeki listeyi kullanýyorum paralý hic kullanmadim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Creed Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Dreamstar cihazlari met ediyorlar ama ben denemedim.Bende next 2000 var memnunum iptv sinden ben sitedeki listeyi kullanýyorum paralý hic kullanmadim
    Teþekkürler bilginiz için aslýnda ben yukarýda belirttiðim cihazlar arasýnda en iyisini merak ediyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2019 kasýmýnda hiremcoturbo aldým..tek stalker giriþinden dolayý aðustosta yakýn akrabaya hediye edip sungate titaniptv aldým..hem ip hemde uydu yönünden memnunum..oscam ve cccam seçeneklerini rahatlýkla kullanmakta olup cihazýn HTcam böllümünde sürekli olarak bulunan 2 adet cccam server ile cccam arama derdindende kurtuldum..gayet iyi meziyetleri olan bu server havuzundan alýnýp oscam dönüþtürücü ile dönüþtürüp oscama yazdýðýnýzda daha perfonmaslý bir kanal açma becerisi sunduðuda görülmekte..ayrýca kullanýcýya özel 4 stalker 4 xtream ve 1 adet m3u ve USERÝPTV ip giriþinin yanýnda ayrýca 4 adet MAGÝC(stalker)bir tuþ ile otomatik MAC yükleme ile yazýlýmsal olarak firmanýn kullanýcýya sunduðu SUNGATE ÝPTV-FREE ÝPTV ve içinde birçok kodi uygulamanýn bulunduðu WEB TV ile toplam 17 deyiþik ip uygulama bulunmakta..sungate titaniptv yi hiremco turbo cihazdan ayýran yanlýz 4 stalker giriþi olmasý deyil..yazýlým desteginin sürekli olup ayrýca telegram grup içinde,memoli1478 usta ve diðer tecrübeli arkadaþlar sayesinde cihazý hakkýyla nasýl kullanýlabilirliðin gösterilip öðretilmesi...zaten grubun kendisi bir okul...1 ci mesajda belirttiðiniz diyer 2 uydu alýcý hakkýnda ise bir bilgim yok....
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Korax vipbox ufo kullanýyorum. 16mb internet hizimla dahili WiFi sayesinde gayet tatmin edici performansý var. Lakin kablolu baðlantý daha saðlýklý ve kesintisiz yayýn için öneriliyor. Ben aldýktan bir ay kadar sonra Sungate Titan cihazýný ve Ar-ge olayýný duydum halen yakýndan takip ediyorum. Ben cihazý ekimde aldým. Korax son güncel yazýlýmý Eylül 2020de verdi. Bu yüzden korax önermem. Bütçe olarak da yakýn. O yüzden o bütçeyle kesinlikle Sungate TITAN al derim. Bütçe daha yüksekse (~800-900) Android cihaz al. En azýndan onlarda internet hýzýný kayýpsýz alýrsýn diye düþünüyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hüseyin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    2019 kasýmýnda hiremcoturbo aldým..tek stalker giriþinden dolayý aðustosta yakýn akrabaya hediye edip sungate titaniptv aldým..hem ip hemde uydu yönünden memnunum..oscam ve cccam seçeneklerini rahatlýkla kullanmakta olup cihazýn HTcam böllümünde sürekli olarak bulunan 2 adet cccam server ile cccam arama derdindende kurtuldum..gayet iyi meziyetleri olan bu server havuzundan alýnýp oscam dönüþtürücü ile dönüþtürüp oscama yazdýðýnýzda daha perfonmaslý bir kanal açma becerisi sunduðuda görülmekte..ayrýca kullanýcýya özel 4 stalker 4 xtream ve 1 adet m3u ve USERÝPTV ip giriþinin yanýnda ayrýca 4 adet MAGÝC(stalker)bir tuþ ile otomatik MAC yükleme ile yazýlýmsal olarak firmanýn kullanýcýya sunduðu SUNGATE ÝPTV-FREE ÝPTV ve içinde birçok kodi uygulamanýn bulunduðu WEB TV ile toplam 17 deyiþik ip uygulama bulunmakta..sungate titaniptv yi hiremco turbo cihazdan ayýran yanlýz 4 stalker giriþi olmasý deyil..yazýlým desteginin sürekli olup ayrýca telegram grup içinde,memoli1478 usta ve diðer tecrübeli arkadaþlar sayesinde cihazý hakkýyla nasýl kullanýlabilirliðin gösterilip öðretilmesi...zaten grubun kendisi bir okul...1 ci mesajda belirttiðiniz diyer 2 uydu alýcý hakkýnda ise bir bilgim yok....
    Dreamstar alacaktým fakat yazýlým desteði olarak sýkýntý yaþayanlarý görünce geri adým atma durumunda kaldým Sungate titan iptv de tecrübenize dayanarak daha iyi anlaþýlan teþekkür ederim deðerli bilgileriniz için

- - - Updated - - -

Alýntý matrýx Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Korax vipbox ufo kullanýyorum. 16mb internet hizimla dahili WiFi sayesinde gayet tatmin edici performansý var. Lakin kablolu baðlantý daha saðlýklý ve kesintisiz yayýn için öneriliyor. Ben aldýktan bir ay kadar sonra Sungate Titan cihazýný ve Ar-ge olayýný duydum halen yakýndan takip ediyorum. Ben cihazý ekimde aldým. Korax son güncel yazýlýmý Eylül 2020de verdi. Bu yüzden korax önermem. Bütçe olarak da yakýn. O yüzden o bütçeyle kesinlikle Sungate TITAN al derim. Bütçe daha yüksekse (~800-900) Android cihaz al. En azýndan onlarda internet hýzýný kayýpsýz alýrsýn diye düþünüyorum.
    Android açýkcasý düþünmedim android düþünenler genelde sanýrsam youtube netflix de kullanayým diye alýyorlar herhalde benim öle bir ihtiyacým yok zaten tv den çok rahat görebiliyorum bu iþi.

- - - Updated - - -

Benim Merak ettiðim sungate aldýk bozuldu kim destek veriyor türkiyeye getiricisi kim ben bu sefer bu yüzden þüphe duyuyorum.muhtemelen hiremco ya yöneleceðim peki hiremconun iptv oscam cccam performansý nasýl kullanan anlatabilecek birisi varmý ?
    Konu mscist tarafýndan (12-04-2021 Saat 13:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bildiðim kadarýyla Linux tabanlý çalýþtýðý için Hiremco, Sungate, Dreamstar için ayný performansý sunuyor. Çok bir fark yok. Farký ise Sungate sürekli güncelleme alýyor. Memoli ustayý takip et paylaþýmlarýný gör zaten karar verirsin. Sungate içinde bir de autrol sistem var. Bu sistem ihtiyacýn olan herseyi veriyor sana sen bir þey aramýyorsun. Ben bir ay geç almýþ olsam gözüm kapalý Sungate alýrdým. Forum içinde satýcý Yetkilisi var mý bilmem ama öneren illaki çýkacaktýr.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri