Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Next 2053 Lütfen Elinde Olan Yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next 2053 Lütfen Elinde Olan Yardım

Next 2053 cihazda cccam desteği araştırdığım kadarı ile var oscam desteği mevcutmu biri yardımcı olabilirmi ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba oscam desteği yok bildiğim kadarıyla, cccam, Newcam vs. Var birde free server (Phoenix) var.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba oscam desteği yok bildiğim kadarıyla, cccam, Newcam vs. Var birde free server (Phoenix) var.
    peki sizin tercihiniz ne olur du bir kaç cihaz arasında kaldım sungate titan hiremco v8d next 2053 açıkcası teknik destek konusunda next tercih etmek istedim ama maalesef beni oscam olmaması nextten uzaklaştırdı sungate titan hiremco arasında ise cihaz ile ilgili bir sorun yaşadığımda hiremconun teknik destek de daha iyi olabileceği düşüncesindeyim çünkü sungate ile ilgili arızada nereye gideceğiz daha bilmiyorum ve sanırsam oscam cccam iptv ve daha fazlası olarak sungate titan ile hiremco v8d arasında bir fark yok sanırsam tabi performans açısından bilemiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim.

next 2053 olan Newcam,Phoenix e göre oscam olması dahamı iyi olur ileriye yönelik düşünürsek.

Şimdiden bilginiz için teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mscist Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    peki sizin tercihiniz ne olur du bir kaç cihaz arasında kaldım sungate titan hiremco v8d next 2053 açıkcası teknik destek konusunda next tercih etmek istedim ama maalesef beni oscam olmaması nextten uzaklaştırdı sungate titan hiremco arasında ise cihaz ile ilgili bir sorun yaşadığımda hiremconun teknik destek de daha iyi olabileceği düşüncesindeyim çünkü sungate ile ilgili arızada nereye gideceğiz daha bilmiyorum ve sanırsam oscam cccam iptv ve daha fazlası olarak sungate titan ile hiremco v8d arasında bir fark yok sanırsam tabi performans açısından bilemiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim.

next 2053 olan Newcam,Phoenix e göre oscam olması dahamı iyi olur ileriye yönelik düşünürsek.

Şimdiden bilginiz için teşekkür ederim.
    Next 2053 sungate vipbox gld xl eş değer bir cihaz. titan ve hiremco turbo hd ise donanım olarak eş değer cihazlar, titan yazılımlarını @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. hazırlıyor. kullanmadığım modeller olduğu için olumlu yada olumsuz yorum yapmam doğru olmaz.

Sungate titan için @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. size yardımcı olacaktır.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri