Beðeni Beðeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: Paribu’dan kripto para açýklamasý (23 Nisan 2021)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Paribu’dan kripto para açýklamasý (23 Nisan 2021)

3,5 milyon kullanýcýsý bulunan, iþlem hacmi ile Türkiye’nin en büyük kripto varlýk iþlem platformu olarak haber ve sosyal medya paylaþýmlarýna konu olan geliþmeleri ekosistemin tüm paydaþlarýyla birlikte takip ediyoruz.

Kurulduðumuz 2017 yýlýndan bu yana kripto varlýk sektörünün saðlýklý þekilde geliþimi için regülasyonlarýn gerekliliðini vurguluyor, konuyla ilgili çalýþmalarý destekliyoruz. Kullanýcý haklarýnýn yasal güvence altýna alýnmasý için devletin ilgili kurumlarýyla uzun süredir temas halinde çalýþýyoruz.

Öncü ülkelerdeki regülasyonlarý titizlikle takip eden, çalýþmalarýný bu doðrultuda sürdüren lider platform olarak; tüm kullanýcýlarýmýzýn veri ve varlýklarýný kesintisiz uyguladýðýmýz güvenlik protokol ve prosedürleriyle koruyoruz. Kullanýcýlarýmýzýn tüm TL ve kripto varlýklarý iç denetim prosedürleriyle teminat altýndadýr. Kullanýcýlarýmýzýn varlýklarý güvenliði saðlanmýþ soðuk cüzdanlarda muhafaza edilmektedir.

Paribu, Türk Ticaret Kanunu’na uygun bir þekilde kurulmuþ bir anonim þirkettir ve Türk Ticaret Kanunu, Türk Borçlar Kanunu baþta olmak üzere tüm mevzuatlara tabidir. Bu mevzuatlara tam riayet ile hareket etmektedir. Elde edilen kazanç da Türk Vergi Kanunu ve ilgili mevzuatlara göre vergilendirilmekte ve ödenmektedir.
    Ayrýca Paribu, baðýmsýz bir denetim kuruluþu ile kullanýcý varlýklarý ve sermaye yeterliliði konularýný da kapsayan denetim aþamalarýný gerçekleþtirmek üzere çalýþmaktadýr. Denetim raporlarý da süreç sona erdiðinde þeffaflýk ilkemiz gereði yayýmlanacaktýr.

Belirttiðimiz gibi, regülasyonu destekleyen, olasý bir regülasyona hazýr þekilde çalýþan bir þirket olarak Paribu üzerinden iþlemlerinizi 7/24 güvenle yapabilirsiniz.

7/24 hizmet veren Destek Birimimize web sitemizde en alttaki bölümde yer alan “Destek Ýste” baðlantýsý üzerinden, uygulamadaki “Destek” bölümünden ya da Twitter’daki @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. buDestek hesabýndan özel mesaj yoluyla eriþebilirsiniz.

KAYNAK: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Piyasada paribu ve btc turk den baskasýný tanýmam merdiven altý sirketler kendilerini belli ediyor son yapýlan vurgun dile kolay gercekten

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri