6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: 29 Nisan-17 Mayıs Arası Tam Kapanma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 29 Nisan-17 Mayıs Arası Tam Kapanma

Cumhurbaşkanı kabine sonrası açıkladı: 3 hafta tam kapanma (Tam kapanma ne zaman başlıyor?)

Kabine toplantısının ardından kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, corona virüs salgınında alınan yeni kısıtlama kararlarını açıkladı. Ramazan Bayramı'nı kapsayacak şekilde 3 hafta süreyle tam kapanma uygulanacağını duyuran Erdoğan, ayrıca tüm kurumlarda yüz yüze eğitime ara verildiğini bildirdi.

Konu Editor tarafından (26-04-2021 Saat 20:07 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hafta sonları yasak var sözde bizim bura bile marketlerde insanlar full sekilde sanki yasak ok gibi 19 gunluk kapanmada yine bence öyle olacak
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hafta sonları yasak var sözde bizim bura bile marketlerde insanlar full sekilde sanki yasak ok gibi 19 gunluk kapanmada yine bence öyle olacak
    Zaten büyük ihtimalle fabrikalarda kapanmayacak, evde eş çocuk kapansa ne olur işe giden aile ferdi eve taşıyacak zaten virüsü.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Zaten büyük ihtimalle fabrikalarda kapanmayacak, evde eş çocuk kapansa ne olur işe giden aile ferdi eve taşıyacak zaten virüsü.
    Bosa kapatiyorlar bu sekil kapanma olmaz millet markete gidiyorum diye paso geziyor.Korona olan test yaptirmaktan kaciyor.Kisaca bu is duzelmeyecek tahminim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba , benim daha önceden 3/5/2021 yarına alınmış hastane randevum var bunula ilgili elimde ufak QR kod üstünde olan bir kağıt var bu yeterli mi ? e devletten seyahat izin işlemleri zorunlu haller başlığı altında ""Tedavi olduğu hastaneden taburcu olup asıl ikametine dönmek isteyen, doktor raporu ile sevk olan ve/veya daha önceden alınmış doktor randevusu/kontrolü olan, "" böyle bir başlık var burada ki bilgileri doldurdum elimdeki kağıdın resmini çekip yükledim ama işlem kayda alındı da bekliyor onaylanmadı , hastane randevusu için buradan izin belgesi çıkarmak gerekir mi ? şart mı ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şimşek59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba , benim daha önceden 3/5/2021 yarına alınmış hastane randevum var bunula ilgili elimde ufak QR kod üstünde olan bir kağıt var bu yeterli mi ? e devletten seyahat izin işlemleri zorunlu haller başlığı altında ""Tedavi olduğu hastaneden taburcu olup asıl ikametine dönmek isteyen, doktor raporu ile sevk olan ve/veya daha önceden alınmış doktor randevusu/kontrolü olan, "" böyle bir başlık var burada ki bilgileri doldurdum elimdeki kağıdın resmini çekip yükledim ama işlem kayda alındı da bekliyor onaylanmadı , hastane randevusu için buradan izin belgesi çıkarmak gerekir mi ? şart mı ?
    üstad QR kodu randevu mesajınız gösterin yeterli bence benimde ayın 5 randevum var tuv da bende mesajı gösterecem bir neden gösterirseniz birşey söylemiyorlar polisler ben daha önce kendimi korona sandım 4 kez durdurdular sebeb su dedim birşey demediler hastaneden cıkıştada ben ne olur ne olmaz diye koron testi yaptırdıgıma dair belge almıstım
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri