Konuya Etiketlenenler

Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
5 sonutan 1 ile 5 aras

Konu: Atlanta diamond hd box kayt srasnda donuyor

Kullanc Bilgi Mens

Standart Atlanta diamond hd box kayt srasnda donuyor

Ne yapsam zemedim yapmadm ayar kalmad diseqc 8 li 5 uydu var sinyallerde vs sorun yok ama otomatik kayt olduu zaman cihaz donuyor ve tepki vermiyor kumanda ileniyor ancak kapatp anca dzeliyor var m gerekten bilen bu sorunun zmn? En son gncel yazlmla da devam ediyor bu sorun

ine fan taktm yine sonu ayn

Kullanc Bilgi Mens

ifreli yaynm kaydediyorsunuz?
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Simba Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    ifreli yaynm kaydediyorsunuz?
    Evet cccamda ifresi zlm yayn kaydediyorum

Kullanc Bilgi Mens

Alnt redfly7 Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Evet cccamda ifresi zlm yayn kaydediyorum
    Ayn sorun next machinadada var mesela powervu yaynlar kaydederken dediginiz gibi sinyal kopmalar yasanyor byk ihtimal her cihazn kaydetmesinde sknt var sanrm bende digiturkun kayt yapan cihaz vard mesela en ufak sorun yasamazdm bunun canak ile alakas yok bana gre tamamen ifreli yaynn zerken ve kayt ederken baz seyler tam randumanl olmuyor sanrm
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Simba Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Ayn sorun next machinadada var mesela powervu yaynlar kaydederken dediginiz gibi sinyal kopmalar yasanyor byk ihtimal her cihazn kaydetmesinde sknt var sanrm bende digiturkun kayt yapan cihaz vard mesela en ufak sorun yasamazdm bunun canak ile alakas yok bana gre tamamen ifreli yaynn zerken ve kayt ederken baz seyler tam randumanl olmuyor sanrm
    te forumda bilen varsa bir yardm etse mesela atlanta diamond iin bir yazlm olsa yada dense ki u parasn deitir diren vs

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri