Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Atlanta diamond hd box kayýt sýrasýnda donuyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Atlanta diamond hd box kayýt sýrasýnda donuyor

Ne yapsam çözemedim yapmadýðým ayar kalmadý diseqc 8 li 5 uydu var sinyallerde vs sorun yok ama otomatik kayýt olduðu zaman cihaz donuyor ve tepki vermiyor kumanda iþleniyor ancak kapatýp açýnca düzeliyor var mý gerçekten bilen bu sorunun çözümünü? En son güncel yazýlýmla da devam ediyor bu sorun

Ýçine fan taktým yine sonuç ayný

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Þifreli yayýnýmý kaydediyorsunuz?
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Þifreli yayýnýmý kaydediyorsunuz?
    Evet cccamda þifresi çözülmüþ yayýný kaydediyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý redfly7 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Evet cccamda þifresi çözülmüþ yayýný kaydediyorum
    Ayný sorun next machinadada var mesela powervu yayýnlarý kaydederken dediginiz gibi sinyal kopmalarý yasanýyor büyük ihtimal her cihazýn kaydetmesinde sýkýntý var sanýrým bende digiturkun kayýt yapan cihazý vardý mesela en ufak sorun yasamazdým bunun canak ile alakasý yok bana göre tamamen þifreli yayýnýn çözerken ve kayýt ederken bazý seyler tam randumanlý olmuyor sanýrým
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ayný sorun next machinadada var mesela powervu yayýnlarý kaydederken dediginiz gibi sinyal kopmalarý yasanýyor büyük ihtimal her cihazýn kaydetmesinde sýkýntý var sanýrým bende digiturkun kayýt yapan cihazý vardý mesela en ufak sorun yasamazdým bunun canak ile alakasý yok bana göre tamamen þifreli yayýnýn çözerken ve kayýt ederken bazý seyler tam randumanlý olmuyor sanýrým
    Ýþte forumda bilen varsa bir yardým etse mesela atlanta diamond için bir yazýlým olsa yada dense ki þu parçasýný deðiþtir direnç vs

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri