Konuya Etiketlenenler

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: next2053 marka receveira stalker kod ve xtream kod giremiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart next2053 marka receveira stalker kod ve xtream kod giremiyorum

Arkadaşlar next2053 marka receveir im var stalker kod ve xtream kod giremiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mod arkadaşımızda bu cihazdan var etiketledim online olunca size cvp verecektir bekleyin lütfen
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Super66 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar next2053 marka receveir im var stalker kod ve xtream kod giremiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim
    Arkadaşlar Next 2053 cihazlarımıza elle ve usb ile xtream hesap ekleme nasıl yapılır anlatmaya çalışacağım. Ücretli yada ücretsiz aağıdaki gibi bir m3u satırına sahip olduğunuzu var sayıyorum, şimdi bunu nextte kullanabilmemiz için, uygun hale getirmemiz gerekiyor.

örnek m3u satırımız;
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Next 2053 te kullanabilmemiz için sırasıyla ayıklıyoruz. 2053'e elle aşağıdaki şekilde satırları sırasıyla ekleyerek kullanabilirsiniz.

server url: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    server port: 8080
    kullanıcı adı: A.Bozoğlu
    şifre: Next2053

usb ile yüklemek içinde örnek dosya ve dosya formatı, yine örnek bir satır, örnek m3u dosyası ektedir.

örnek m3u satırımız;

Üstteki örnek satırı ekteki dosyaya aşağıdaki şekilde ekleyin, dosyayı herhengi bir klasöre atmadan usb belleğinize atın. xtream menüsünde, kumandanızın sarı tuşuna basıp usb belleğinizden xtream dosyanızı seçin. dosyanız yüklenmiş olacaktır.

satırınızı bu şekilde düzenleyip ekteki dosyaya kaydedin.
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Konu A.Bozoğlu tarafından (06-05-2021 Saat 16:21 ) değiştirilmiştir.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri