Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: next 2000 hdcx bazı kanallarda sinyal sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 31 next 2000 hdcx bazı kanallarda sinyal sorunu

merhaba iyi günler.2000 hd cx cihazım var.her şey normal fakat bazı kanallarda sinyal yok.mesala trt1hd beyaz hd trt2 hd vs .ne yaptıysam olmadı kabloların uçlarını yeniledim.lnb ye direk taktım belki diseqc bozuktur dedim yine olmadı.bilgisi olan varsa yrdımcı olursa sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. başka bir cihazla denedinizmi bu kanalları
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

televizyon kendinden uydulu ynı frekans aynı anten kabloyla çıkıyor.bu işlere yabancıda değilim ama kafam almadı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı SG_1907 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    televizyon kendinden uydulu ynı frekans aynı anten kabloyla çıkıyor.bu işlere yabancıda değilim ama kafam almadı.
    Büyük ihtimal cihazdan kaynaklı bence
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bana da öyle geliyor ilgin için teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı SG_1907 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bana da öyle geliyor ilgin için teşekkür ederim
    Next 2000 fta var bende ayni olay bendede var su tv100 un oldugu frekans ve gonca tv oldugu frekans bozuk vcd gibi gelior sanki canak ayarsiz gibi vestelin kendi uydusuna takiyorum problem yok mesela nextin tunerlerinde problem var sanirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aynı sorun babamlardada var trthd sinyal yok trtsd yi ayarladım öyle izliyorlar.nextden soğuttular valla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar trthd beyaz TV semerkend bunların sinyalleri düşüktür göstermezse çanak ayarı ile alakalıdır 2cisi ise vertikaller yani di***ler almıyorsa ya lnb veya cihazdan kaynaklanır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı samiabi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar trthd beyaz TV semerkend bunların sinyalleri düşüktür göstermezse çanak ayarı ile alakalıdır 2cisi ise vertikaller yani di***ler almıyorsa ya lnb veya cihazdan kaynaklanır
    Bencede sorun cihazdan başkan durum next in ama tuner sorunu mevcut scart ve gözlu olan cihazlarında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bendede aynı sorun vardı next tango değiştirdim düzeldi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri