Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: ÜYELERE NEDEN SORUNUM İLE İLGİLİ RESİM YADA FOTOGRAF GÖNDEREMİYORUM ?YANİ ATTACMENT

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha ÜYELERE NEDEN SORUNUM İLE İLGİLİ RESİM YADA FOTOGRAF GÖNDEREMİYORUM ?YANİ ATTACMENT

Merhaba
    IPTV için Stream code çözücü Xtream code cözücü ile ilgili uygulama indirmek istiyorum.Yani kendi m3u yada m3u8 listesi oluşturmak istiyorum.İşletim sistemim Xp olduğu için eski versiyonları bulamadım bulduklarım sistemime uygun gözükmesine ragmen win32 uyumsuz diyor.Uygulamayı kaldır sil çok yorucu.Zaten bu siteyi seçmemim nedeni bu tür konularda çok deneyimli üyelerden yardım almak için üye oldum.Yoksa binlerce site var.
    Resim yada video URL linki ile ilgili üyeyi sınırlandırılıyor.Bununla ilgili cevap bekliyoruım.Sözün özü şu ekran görüntüsü göndermek istiyorum bu kadar basit.Umarım mantıklı bir cevap alırım
    Saygılarımla
    faruk ulutürk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ekran goruntunuzu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresini yukleyin forum için olan kodları buraya koyabilirsiniz. uyelerin dosya ve resim yuklemesi sitemizin kapasitesi belli oldugu ve guvenlik aşaması oldugu için izin verilmemektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    adlı siteye girdiğimde hiç bir işlem yapmıyor.bu konuda yardımda bulunursanız sevinirim.
    progdvb7.35.23Std.32bit yüklemek istediğimde win32 uyumlu değildir diyor.ekran görüntüsünü size nasılaktaracağım.yada xp de kod çözücü hangi programı portable olarak tavsiye edersiniz.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. böyle bir linkten m3u listesi yapılabilirmi.hangi link parametlerinde bunu sağlayabiliriz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri