Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: BOTECH PIKO 600 HD PLUS V.3.22 Güncel Yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart BOTECH PIKO 600 HD PLUS V.3.22 Güncel Yazýlýmý

GÜNCEL YAZILIM : Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Versiyon : V3.22
    SERVÝS KODU : 9876
    EMU AÇMA AUDIO+000 (Patch Etkin)
    EMU KAPATMA AUDIO+000 (Patch Devre Dýþý)
    BISS *** GIRME Þifreli Kanal üzerindeyken PAGE+ tuþuna basýn
    CCCAM && FUN CAM Wifi ile internet baðlantýsýný yapýn Youtube çalýþtýðýndan Emin olun.AUDIO>>000 (patch Etkin)MENU>>Þebeke>>Að ayarlarý >>Server Ayarlarý 3 tuþuna basýn uyarýyý EVET yapýn

YAZILIM DENENMEMÝÞTÝR GÜVENÝLÝR SÝTELERDEN ALINMIÞTIR.CÝHAZ VE YAZILIM HAKKINDA BÝLGÝM YOK YÜKLEMEK TAMAMEN KULLANICININ SORUMLULUGUNDADIR
    Konu Simba tarafýndan (07-05-2022 Saat 14:56 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tekrar merhb indirmek istedim ama dosya inmiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Zorro72 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tekrar merhb indirmek istedim ama dosya inmiyor
    Dosyayý þimdi denedim iniyor ustad zip kurulu olmasý lazým pc nizde ondan olabilir belki
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam tþk ederim Ama bir sorum daha olacak 2 senedir botech piko 600 uydu reieverýn iptv bölümünü sorunsuz kullanýyordum ama geçenlerde otomatik gelen güncellemeden sonra fabrýka ayarlarýna döndürme vs herseyý yapmama raðmen iptv linki ile baðlantý kurulamýyor yazýyor Benim yiyende de aynýsý oldu sorunun çözümü için yardým ederseniz sewýnirim tþk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Zorro72 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hocam tþk ederim Ama bir sorum daha olacak 2 senedir botech piko 600 uydu reieverýn iptv bölümünü sorunsuz kullanýyordum ama geçenlerde otomatik gelen güncellemeden sonra fabrýka ayarlarýna döndürme vs herseyý yapmama raðmen iptv linki ile baðlantý kurulamýyor yazýyor Benim yiyende de aynýsý oldu sorunun çözümü için yardým ederseniz sewýnirim tþk
    ÝPTV bölümünü kapatmýþ olabilirle botechle gorüstünüzmü veya verdikleri iptvnin süresi dolmuþ olabilir
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hmmm Anlýyorum hocam cok tþk ederim Umarým yerine gelir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu uydu bende var ama page+ basýnca biss kýsmý açýlmýyor
    Emu aktif
    Nasýl yapabilirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kacaksevgilim Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu uydu bende var ama page+ basýnca biss kýsmý açýlmýyor
    Emu aktif
    Nasýl yapabilirim
    audio tuþu üç sýfýr emu aktif hepsi bu kadar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý temel reis Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    audio tuþu üç sýfýr emu aktif hepsi bu kadar
    Teþekkürler CBC SPORT HD dcw denen bir þifrelemeey geçmiþ.Sanýrým bu cihazda bu yok. Baþka makinaya bakacaz

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri