Konuya Etiketlenenler

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Magbox Pluton Hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Orası servislerin sitesi onlara verirler mutlaka ama youtube lisans anlasması bittiyse cihazın yazılım olsa bile calısmayacaktır Bende next machina var youtube yok mesela yazılımla duzelmezmi düzelir ama firma eski diye cihaza yazılım vermiyor firma stratejisi cep telefonları gibi düşünün olayları eski modellere belirli süre sonra android üst sürüm yukseltmesi vermiyorlar onun gibi
    Sağ olun adminin ben oraya bir bakayım. Normal yazılımını bulursam en kötü ihtimal saklarım. Adminim onun mantığı şu zaten her kullandığımız elektronik alette aynı en iyi 1 Yıl dayanıyor. Daha sonra ya yazılımı yok ya parçası yok olsa bile pahalı. İşlemler firma tekelinde olduğu için biz tüketiciler çaresiz kalıyoruz. Firmalar yeni ürünlerini satın alsınlar diye yapılmış ve tüketiciyi her zaman mağdur eden firmaları kazançlı çıkardan bir sistem. Neyse adminin konu uzayacak. Her şey için teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yuceldgnn Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sağ olun adminin ben oraya bir bakayım. Normal yazılımını bulursam en kötü ihtimal saklarım. Adminim onun mantığı şu zaten her kullandığımız elektronik alette aynı en iyi 1 Yıl dayanıyor. Daha sonra ya yazılımı yok ya parçası yok olsa bile pahalı. İşlemler firma tekelinde olduğu için biz tüketiciler çaresiz kalıyoruz. Firmalar yeni ürünlerini satın alsınlar diye yapılmış ve tüketiciyi her zaman mağdur eden firmaları kazançlı çıkardan bir sistem. Neyse adminin konu uzayacak. Her şey için teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
    Biz teşekkur ederiz yazılımı saklayın ileride ne olur ne olmaz iyi gunler
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çalışmasını istediğin yeri yaz bana youtube vs bakayım sana özel olsun
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Uyeyi etiketledim sayin memoli hocam email gitmistir yazilimi verirsiniz yardiminiz icin saolun.

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline sağlık dostum bu yazılımları yaptıramazlar tek içimlik cihaz
    şimdi öncelikle kullanıcı bana cihazdan yedek alıp buraya eklesin dosya.tc sonra çıkan linki
    buraya ekle yazılımı tekrar düzenleyip youtube yi fixleyecem ok
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayın Adminin mesajınızı yeni gördüm Cihazın yazılım yedeğini yarin alır size linki özelden gönderirim. İlginiz için teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhabalar sayın adminim cihazın yazılımını yedekledim ve upload sitesine yükledim. Çalışmasını istediğim kısım sadece youtube özelliğidir. Yukarıda bahsettiğim gibi firmadan faturasını da mail atarak istedim vermediler. Dönüşüm yazılımmlarını dakullanmak istemedim. İlginiz için teşekkür ederim.
    Cihaz Dosyaları
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımı aldım bugun sana youtubeyi fixlerim ok
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

test yazılımıdır youtube fixledim
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımı aldım bugun sana youtubeyi fixlerim ok
    test yazılımıdır youtube fixledim
    Hocam emeğinize sağlık. İşleriniz rast gitsin. Her şey gönlünüzce olsun.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri