Teşekkur Teşekkur:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: TRT Mac Yayinlari Goruntu Kalitesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arrow 130 TRT Mac Yayinlari Goruntu Kalitesi

Ya hu bu TRT nin maç yayınında kalite ne kadar kötü.. Bu sanırım yayıncı kuruluşu aldığı görüntüden kaynaklanıyor. 4K da görüntü aynı mı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cicero35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ya hu bu TRT nin maç yayınında kalite ne kadar kötü.. Bu sanırım yayıncı kuruluşu aldığı görüntüden kaynaklanıyor. 4K da görüntü aynı mı?
    O daha fena

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Maçlar hangi kanallarda 4K yurtdışı yayınlar mesela? kanal ismi var mı? bildiğin nostalji ya hu numaralar okunmuyor neredeyse..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cicero35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Maçlar hangi kanallarda 4K yurtdışı yayınlar mesela? kanal ismi var mı? bildiğin nostalji ya hu numaralar okunmuyor neredeyse..
    Maclar hakkinda hic bilgim yok 4k yayinlari iptv uzerinden gercek4k.olarak izlemeniz zor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben 4k cihaz kullanmıyorum fakat bazı arkadaşlar hotbirt RAI 4K yayının görüntü kalitesi güzelliğinden bahsettiklerine şahit oldum..hotbirte dönük çanağınız varsa bir bakın derim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tv 4k desteklemiyorsa boş.....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Pndk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Tek net cevap bu 4k tv niz yok ise izlemeniz boş.Ayrıca TRT 4K iptv de veriyorlar ama çakma TRT4K hd formatında veriliyor.Ben iptv dosyasında bircok 4k kanalı verdim bu kanalları iyi bir bilgisayar bile kaldırmıyor pc donuyor TRT4K da farklı seyler yok zaten kaç yıldır TRT 1 in tekrar niteliginde maçlarda bile cogu zaman TRT 1 daha iyi yayın yapıyor
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkür ederim..

- - - Updated - - -

Anlıyorum teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Pndk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aynen...yanlız uydu alıcı deyil tv'ninde 4k olması gerekir'ki 4k yayın seyrediyorum diyebilsin izleyen..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Süper

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri