Konuya Etiketlenenler

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arasý

Konu: TRT 4K Þifrelendi.Yeni BÝSS Þifresi Burada-Haziran 2021

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende samsung 55 ekran var. Boþuna aldýk. Daha 4k yayýn göremedik. Dediðin frekans bende açýlmýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý admo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bende samsung 55 ekran var. Boþuna aldýk. Daha 4k yayýn göremedik. Dediðin frekans bende açýlmýyor.
    peki daha önceden gösteriyormuydu belki desteklemez veya eski yayýný sil yeni frekansý tekrar gir mesala 11767 deðil 11768 falan yap

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Üstad tarama yapýn frekansý tv1 diye çýkýyor ordan açýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý samiabi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    peki daha önceden gösteriyormuydu belki desteklemez veya eski yayýný sil yeni frekansý tekrar gir mesala 11767 deðil 11768 falan yap
    Sami bey en sonunda ayarladým. Þöyleki ben hep harici uydudan arama yapýyordum sonra tv'nin uydusundan aradým ve yayýn çýktý. Çok teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý admo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sami bey en sonunda ayarladým. Þöyleki ben hep harici uydudan arama yapýyordum sonra tv'nin uydusundan aradým ve yayýn çýktý. Çok teþekkürler.
    hadi geçmiþ olsun iyi seyirler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Uydu 4k deilse cikmiyor mudurum trt4k kanali

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Creed Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Uydu 4k deilse cikmiyor mudurum trt4k kanali
    Yeni nesil dahili uydu var. Kanal 4k ama yayýn 4k deðil.
    Gerçek 4k biss þifreli olan, bizim tv samsung biss þifre yok.
    Uydularda ise gerçek 4k yayýn yok. Velhasýl her yönden seyredemiyoruz.

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri