Sayfa 24/52 İlkİlk ... 14151617181920212223242526272829303132333449 ... SonSon
513 sonuçtan 231 ile 240 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 8]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerinize sağlık teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Samsung tvde deneyeceğim.teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ÜCRETSİZ İPTV Dosyamız güncellendi (15.07.2021)
    VOD FİLM COCUK Kanalları eklendi (1 Tanıtım+10 adet vod cocukfilm kanalı)
    STAR TV FHD-Kanal D HD-CEM TV-KADIRGA TV-TELE 1 linkleri guncellenmiştir.
    SUPER TURK TV HD Kanalı Saat 17:00-02:00 arası yayında
    Yayını olmayan kanallar listeden cıkartılmıştır (Ulusal Kanalların FHD yayınları (ATV-STAR-TV8-KANALD-TRT1)Cocuk kanallarının yedekleri-Showmax hd-A2 HD-GALA-FİLTV-SUPERTV-SERHATTV )
    Listemizi katagorilere ayırarak izleyebilirsiniz. (SSİPTV-Android Destekli Cihazlarda)
    *SSİPTV uygulamasında listemizi katagorilere ayırarak izlemek için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Dosyamızdaki bazı İPTV kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için seyretmek istediginiz tv kanalını daha sonra tekrar deneyiniz.Uzun zaman calısmayan linkler olursa listeden belirli süre sonra kaldırılmaktadır.
    Bu konudaki iptv dosyasının Otomatik iptv linki mevcut değildir guncellemelerde dosyayı yenilemeniz gerekmekte ve Dosyayı mutlaka indirip kullanıcagınız cihaz ve uygulamalara yuklemeniz gerekmektedir.Dosya linkini yapıştırırsanız link calısmayacaktır lütfen buna dikkat ediniz.

Konumuzdaki birinci mesajdan dosyayı alabilirsiniz.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhabalar, sormak istediğim bir konu var ama tabi başlamadan önce elinize emeğinize sağlık demek istiyorum. Yaklaşık 4-5 aydır sizin paylaştığınız dosya vasıtası ile tv kanallarını evdeki smart televizyonumdan takip ediyorum. Zaman zaman bahsettiğiniz gibi bazı kanallarda açılmama problemi oluyor lakin benim anlayamadığım ve sormak istediğim konu ise, yayın başladıktan 2 dk sonra şak diye oynatma hatası almam. başka bir deyişle yayın başlıyor, herşey güzel, görüntü net ama ömrü 3 dakika. Sonrasında birden kesiliveriyor. Bu durumu birkaç kanalda daha yaşayınca sorunun bağlantıdan olduğunu düşündüm ve telekomu arayıp servis hizmeti talep ettim. İlgili arkadaş geldi baktı ve kablomuzun ilgili portunu değişince sorunun düzeleceğini söyledi, nitekim öyle de oldu (bu arada bilgi açısından türk telekom 24mbit,vdsl abonesiyim). Açılmayan yayınlar, ömrü 3 dakika olan yayınların hepsi cam gibi net bir görüntüyle kesintisiz izlenebiliyordu. Lakin 2 ay sonra yine aynı sıkıntı başladı. Yine açılmayan yayınlar, 3 dakika sonra giden kanallar vs. Daha önceden bir deneyimimiz olduğu için hemen telekomu aradım tabi, gelen arkadaşa da izah ettim. Hatta portu değiş bi bakalım, geçen sefer arkadaş öyle çözmüştü diye de ekledim. Sağolsun arkadaş portu değişti ama bana mısın demedi. Akastreye baktı, modeme baktı hiçbir sıkıntı yok. İşin ilginç yanı netflixten yayınları kesintisiz izliyorsun, blu tv açınca tv kanallarını açabiliyorsun (ki onda da bazı kanallar ara ara donma yapabiliyor), lakin iptv den açınca kanalların %90 ını izleyemiyorum. Şimdi elimdeki verileri alt alta topladığımda evdeki bağlantı sabit, ortalama 19-20mbit hız var. Netflixte gram kopma,donma yapmayan bir yayın var. Iptv %90 kanallar açılmıyor, açılanın da ömrü 3 dk oluyor. Blu tv yada normal tv kanallarının kendi uygulamalarından yayınlar 'kesikli şekilde' izlenebiliyor. Son olarak da türktelekom aldığım hizmette herhangi bir sıkıntı bulunmadığını söylüyor. En basitinden kesintisiz 6 gün modemin bağlantısını teyit edebiliyor adamlar, ki benim de öyle bir iddaam yok zaten.
    Uzun lafın kısası, olayı nasıl çözebileceğimi anlamış değilim. Tecrübeye dayalı, mantığa bilgiye dayanan görüşler yada çözümleriniz varsa memnuniyetle dinlemek isterim. Toteme dayalı çözümler inanıyorum ki kişiye özgü çalışacaktır

televizyonumun beko marka olmasından ötürü uygulama mağazasına netrange diye anlamlandıramadığım bir sistem ile giriş yapıyorum. Acaba bu sistemin telekom kaynaklı herhangi bir kısıtlaması, engellemesi vs mi var dedim, orayı da çözemedim. dns değişiklikleri falan hak getire..

ben özelikleri yazayım tekrardan, bilgisi olan arkadaşlardan desteklerini rica ederim.
    tv: beko uhd smart tv
    içindeki sistem: netrange
    uygulamam: ss iptv
    internet servis sağlayıcım: ttnet
    bağlantı hızım: vdsl 24mbit
    genel olarak aldığım ortalama hız19-20 mbit
    modem: tplink vn020-g2u

Okuyan, yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bugun dosya guncellendi onu bir deneyin isterseniz bu iptv izleme olayi tamamen net hiziyla alakalida olabiliyor uygulama ve tv islemci hiziylada alakali olabiliyor 4.5G baglantisi ile deneyin ben android telefonda hersey seri sekilde aciyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ynsmr Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhabalar, sormak istediğim bir konu var ama tabi başlamadan önce elinize emeğinize sağlık demek istiyorum. Yaklaşık 4-5 aydır sizin paylaştığınız dosya vasıtası ile tv kanallarını evdeki smart televizyonumdan takip ediyorum. Zaman zaman bahsettiğiniz gibi bazı kanallarda açılmama problemi oluyor lakin benim anlayamadığım ve sormak istediğim konu ise, yayın başladıktan 2 dk sonra şak diye oynatma hatası almam. başka bir deyişle yayın başlıyor, herşey güzel, görüntü net ama ömrü 3 dakika. Sonrasında birden kesiliveriyor. Bu durumu birkaç kanalda daha yaşayınca sorunun bağlantıdan olduğunu düşündüm ve telekomu arayıp servis hizmeti talep ettim. İlgili arkadaş geldi baktı ve kablomuzun ilgili portunu değişince sorunun düzeleceğini söyledi, nitekim öyle de oldu (bu arada bilgi açısından türk telekom 24mbit,vdsl abonesiyim). Açılmayan yayınlar, ömrü 3 dakika olan yayınların hepsi cam gibi net bir görüntüyle kesintisiz izlenebiliyordu. Lakin 2 ay sonra yine aynı sıkıntı başladı. Yine açılmayan yayınlar, 3 dakika sonra giden kanallar vs. Daha önceden bir deneyimimiz olduğu için hemen telekomu aradım tabi, gelen arkadaşa da izah ettim. Hatta portu değiş bi bakalım, geçen sefer arkadaş öyle çözmüştü diye de ekledim. Sağolsun arkadaş portu değişti ama bana mısın demedi. Akastreye baktı, modeme baktı hiçbir sıkıntı yok. İşin ilginç yanı netflixten yayınları kesintisiz izliyorsun, blu tv açınca tv kanallarını açabiliyorsun (ki onda da bazı kanallar ara ara donma yapabiliyor), lakin iptv den açınca kanalların %90 ını izleyemiyorum. Şimdi elimdeki verileri alt alta topladığımda evdeki bağlantı sabit, ortalama 19-20mbit hız var. Netflixte gram kopma,donma yapmayan bir yayın var. Iptv %90 kanallar açılmıyor, açılanın da ömrü 3 dk oluyor. Blu tv yada normal tv kanallarının kendi uygulamalarından yayınlar 'kesikli şekilde' izlenebiliyor. Son olarak da türktelekom aldığım hizmette herhangi bir sıkıntı bulunmadığını söylüyor. En basitinden kesintisiz 6 gün modemin bağlantısını teyit edebiliyor adamlar, ki benim de öyle bir iddaam yok zaten.
    Uzun lafın kısası, olayı nasıl çözebileceğimi anlamış değilim. Tecrübeye dayalı, mantığa bilgiye dayanan görüşler yada çözümleriniz varsa memnuniyetle dinlemek isterim. Toteme dayalı çözümler inanıyorum ki kişiye özgü çalışacaktır

televizyonumun beko marka olmasından ötürü uygulama mağazasına netrange diye anlamlandıramadığım bir sistem ile giriş yapıyorum. Acaba bu sistemin telekom kaynaklı herhangi bir kısıtlaması, engellemesi vs mi var dedim, orayı da çözemedim. dns değişiklikleri falan hak getire..

ben özelikleri yazayım tekrardan, bilgisi olan arkadaşlardan desteklerini rica ederim.
    tv: beko uhd smart tv
    içindeki sistem: netrange
    uygulamam: ss iptv
    internet servis sağlayıcım: ttnet
    bağlantı hızım: vdsl 24mbit
    genel olarak aldığım ortalama hız19-20 mbit
    modem: tplink vn020-g2u

Okuyan, yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkürler.
    Kanallarin hepsidemi o sekil calisiyor.Mesela vizyon kanallari,box kanallari,kemal sunallardami donuyor eger oyleyse ben nedesem bos ben 3 farkli uygulamada calistirip veriyorum bu yayinlari osekil problem yasamadim.Daha once verdigim fhd lerdenproblem.olusunca bende hemen kaldirdim
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler ücretli İPTV im olmasına karsın sizin kanallarınız daha iyi oldugundan hep sizin kanalları izliyorum özellikle türk sineması klasıkleri bir harıka emeğinize sağlık tekrar tesekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ip tv cihazda kullanmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

kullanabilmem için ne yapmam gerekiyor

Sayfa 24/52 İlkİlk ... 14151617181920212223242526272829303132333449 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri