Sayfa 30/52 İlkİlk ... 5202122232425262728293031323334353637383940 ... SonSon
513 sonuçtan 291 ile 300 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 8]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Google'da aradığımda çıkan ilk konu. Umarım düzgün bir şekilde çalışır Emeğinize sağlık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selam herkese ben playlist editörü çalıştırmadım 404 diyor açıl miyor kanalları yükleyemedim bir sorunmu oldu ne oldu anliyamadim bilen biri varsa bir zahmet yazsın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emin.özer Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selam herkese ben playlist editörü çalıştırmadım 404 diyor açıl miyor kanalları yükleyemedim bir sorunmu oldu ne oldu anliyamadim bilen biri varsa bir zahmet yazsın
    Dosyayi yukleyeceksiniz hocam link girmeyeceksiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ÜCRETSİZ İPTV Dosyamız güncellendi (24.08.2021)
    ATV FHD-TRT1 FHD-TV8 FHD-A2 FHD-SHOWMAX HD eklendi
    ATV Yedek ve FOX SD-A2 HD-A2 TV link guncellendi
    TDC DİZİ TV eklendi
    SUPER TV eklendi (dini temalı dizi-film kanalı)
    BURSA ON6 TV eklendi
    KANAL 12 TV yedek eklendi
    KON TV-KARDELEN TV-SANCAK TV- Ana kaynak linki güncellendi
    SUPER TURK TV HD Kanalı Saat 17:00-02:00 arası yayında
    Yayını olmayan kanallar listeden cıkarılmıştır. (Ceyhan TV-4 Eylül TV-BARTIN BTV-Kanal Artvin-Pamukkale TV-Refahiye tv-Tek Rumeli TV-Yaşam TV-Alanya Medya TV-Anadolu RTV-Büyük Alanya TV-Erzurum TV-ERT ŞAH TV-İçel tv-TV264)
    Listemizi katagorilere ayırarak izleyebilirsiniz. (SSİPTV-Android Destekli Cihazlarda)
    *SSİPTV uygulamasında listemizi katagorilere ayırarak izlemek için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Dosyamızdaki bazı İPTV kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için seyretmek istediginiz tv kanalını daha sonra tekrar deneyiniz.Uzun zaman calısmayan linkler olursa listeden belirli süre sonra kaldırılmaktadır.
    Bu konudaki iptv dosyasının Otomatik iptv linki sadece elit vip uyelere açıktır.Elit Vip uyesi olmak sitemize katkıda bulunmak isterseniz Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bakabilirsiniz.
    Guncellemelerde dosyayı yenilemeniz gerekmekte ve Dosyayı mutlaka indirip kullanıcagınız cihaz ve uygulamalara yuklemeniz gerekmektedir.Dosya linkini yapıştırırsanız link calısmayacaktır lütfen buna dikkat ediniz.

Konumuzdaki birinci mesajdan dosyayı alabilirsiniz.
    Konu Simba tarafından (24-07-2021 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Eren68 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu atv ve tv 8 yine calismiyor
    atv-tv8 yeni linkler eklendi
    Alıntı Serc28 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba

Avrupa kupalari oldugundan beri trt 1 kanallari acilmiyor. Isvicreden yaziyorum. Ayni şekilde trt belgesel acilmiyor.

Saygılarımla
    TRT 1 FHD ekledim baska kaynaktan yeni dosyaya bir bakın.Bazı linklere avrupaya kapalı
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ss iptv de kullanacam teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart teşekürüler

teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Lg webos smart tv için kullanacağım teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elinize sağlık, artık yağmurlu günlerde bilgisayarımdan tv izleyebilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konu Editor tarafından (24-07-2021 Saat 14:47 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 30/52 İlkİlk ... 5202122232425262728293031323334353637383940 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri