Konuya Etiketlenenler

Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Turksat 5A Uydusu 30.9º Frekans Deðiþim/Guncellemeleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Turksat 5A Uydusu 30.9º Frekans Deðiþim/Guncellemeleri

Turksat 5A Uydusu 30.8º Frekans Deðiþim/Guncellemeleri 2022 BU KONUMUZDA ÝÞLENECEKTÝR.

Kaynak:FLYSAT

Güncelleme :19.05.2022
    Konu Simba tarafýndan (19-05-2022 Saat 19:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaslar bu uyduyu izlemeniz icin canak anten yönunün 31 dereceye dönuk olmasi gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sanba usta elerine emeyine saðlýk desene bize ekmek çýkacak burdan uydu deyiþkline cok güzel tesekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý silmoto Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sanba usta elerine emeyine saðlýk desene bize ekmek çýkacak burdan uydu deyiþkline cok güzel tesekkurler
    Þuanda gundemde yok ama uydu degistirme ilerleyen zamanlar ne.olur belli olmaz.Uydu dunyasi canlanir insAllah bu meslekten ekmek yiyenler icin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

42 derece iptalmi olacak, ben almanya da stuttgart dan 16 km uzaktayim güney tarafta. Benim canak i ölctüm 88cm 1 lnb li.
    2nci 112 cm 3 lnb Hotbird, Eutelsat 7 ve Astra.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Lexarone Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    42 derece iptalmi olacak, ben almanya da stuttgart dan 16 km uzaktayim güney tarafta. Benim canak i ölctüm 88cm 1 lnb li.
    2nci 112 cm 3 lnb Hotbird, Eutelsat 7 ve Astra.
    Zannetmiyorum iptal olacagini

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sag ol usta, bu Benim turksat 42 ayarli 88-89 cm canakla 30 derece olur demi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Lexarone Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sag ol usta, bu Benim turksat 42 ayarli 88-89 cm canakla 30 derece olur demi.
    Avrupa kapsaminda sorun yasamazsiniz hocam.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eyvallah, zamanim olursa deneyeceyim. Sana hayirli aksamlar dilerim.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri