Konuya Etiketlenenler

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Fox Networks Group FREKANS Değiştirdi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fox Networks Group FREKANS Değiştirdi

Platformlardan yayın yapan Fox Networks Group kanalları 01 Temmuz 2021 tarihinden itibaren frekans değiştirdi

Yeni frekansı

11820 H 14166 Fec 3/4

Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cok değerli arkadaşlar herkese selamlar benim uydu next 64 hd bu fox gurubunun yeni frekansı benim uyduda çıkmıyor işin ilginç yanı aynı antene bağlı mutfakta küçük tv ye bağlı sabahları haberler için kullandığım yumatu mini hd var onda bu yayın var ama tabi çözülmüyor iki uydunun yerlerini değiştirdim durum aynı birinde var birinde yok bu next 64 bir ayarlama mı yapılması gerekiyor bir yerlerinden bana bu konuda açıklayıcı bir bilgi veren olursa çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim saygılar sunarım vesselam.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kılavuzlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Cok değerli arkadaşlar herkese selamlar benim uydu next 64 hd bu fox gurubunun yeni frekansı benim uyduda çıkmıyor işin ilginç yanı aynı antene bağlı mutfakta küçük tv ye bağlı sabahları haberler için kullandığım yumatu mini hd var onda bu yayın var ama tabi çözülmüyor iki uydunun yerlerini değiştirdim durum aynı birinde var birinde yok bu next 64 bir ayarlama mı yapılması gerekiyor bir yerlerinden bana bu konuda açıklayıcı bir bilgi veren olursa çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim saygılar sunarım vesselam.
    eski tp yi sil göstermeyen bi kaç tp sil yeni frekansi gir şifreli arattır kolay gelsin bakalım nolcek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok teşekkürler dostum eyvaallah vesselam.

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Çok değerli arkadaşlar herkese ayrı ayrı çok teşekkürler sağolasınız her yolu denedim ben bildiklerimide denedim olmadı cihazı sıfırladım herşeyi sildim fabrika ayarlarına döndürdüm iş halloldu konu kapanmıştır. Vesselam.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri