Lösev
Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
44 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Kurban Bayramınız Kutlu Olsun #2024

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren Kurban Bayramı hayırlara vesile olsun.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kurban Bayramı'nız mübarek olsun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Forum dostlarımın içtenlikle dile getirdikleri bayram mesajları içeriğine ben de katılıyorum.Küçük bir mutlu azınlığın yaşadığı bu bayram coşkusunu keşke yokluğa ve yoksunluğa kurban edilmiş mutsuz büyük çoğunluk ta katılsaydı.
    İşte o zaman bu sevinç daha bir başka olurdu.Umarım ve dilerim ki,uzak olmayan bir erimde tüm Türkiye halkı bu sevinci yeniden ve hep birlikte yaşamanın da mutluluğuna erişir. "Umut" var olduğu sürece,düşüncelerimizdeki kararlılıkla "yarınlar" her zaman daha yakındır..
    Kurban Bayramınızı Kutlar tüm forum dostlarımın sağlık ve mutluluk içinde bayram sevincini yaşamasını dilerim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Herkese iyi Bayramlar Arkadaşlar.. Sağlık sorunlarım dan dolayı pek aktif olamıyorum İnşallah bunu da atlatırız. Tüm Dostlara Selam ve Saygılar...
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Herkese iyi Bayramlar Arkadaşlar.. Sağlık sorunlarım dan dolayı pek aktif olamıyorum İnşallah bunu da atlatırız. Tüm Dostlara Selam ve Saygılar...
    Geçmiş olsun hilmi abi allah şifa versin
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Allah sifa versin @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. hocam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kurban bayramınız kutlu olsun.Hayırlı bayramlar
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Herkese mutlu bayramlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Herkesin mubarek kurban bayramı kutlu olsun.

Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri