Sayfa 17/62 ÝlkÝlk ... 78910111213141516171819202122232425262742 ... SonSon
618 sonuçtan 161 ile 170 arasý

Konu: SMART IPTV UCRETSÝZ ÝPTV M3U DOSYASI [Konu 9]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tsk ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Selam, playilisti VLC player araciligi ile kullaniyorum fakat 1 kanalda uzun sure durmuyor 1 2 dakika sonra kendi kendine kanal denistiriyor. Neden olabilir acaba bilginiz var mi ? Tesekkurler!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Neshed97 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Selam, playilisti VLC player araciligi ile kullaniyorum fakat 1 kanalda uzun sure durmuyor 1 2 dakika sonra kendi kendine kanal denistiriyor. Neden olabilir acaba bilginiz var mi ? Tesekkurler!
    Hiç bir bilgim yok benim kullandýgým pc de böyle sorun yasamadým android telefonunuz var ise playlisti orada deneyin sorun olmadýgýný gorursunuz

Bu konuda tavsiye ettigimiz program var dosyayýda indirin deneyin Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Ama þunu belirteyim vlc player kötü bir uygulama acýkcasý ben pc de ottplayer kullanýyorum biraz zor kurmasý onun ama denemelisiniz.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

M3u dosyasi lazim guncel

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yeni üye sayýlýrým ve acemiliðime verin. Pc'de kullanabiliyor muyum bu dosyayý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý neu_ates Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yeni üye sayýlýrým ve acemiliðime verin. Pc'de kullanabiliyor muyum bu dosyayý?
    Vlc player kurun pc ye calisir.Altta talimatlar var

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tv de kullanacaðým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok teþekkürler lg 55 ýnch smart tv de ssýptv de deneyeceðim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý piyanistx Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    çok teþekkürler lg 55 ýnch smart tv de ssýptv de deneyeceðim...
    Listeyi.yukledikten sonra deneyimlerinizi yazarsaniz iyi olur.Liste ssiptv uyumludur.Ssiptv de hazirlaniyor zaten

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emeðiniz için çok teþekküerler

Sayfa 17/62 ÝlkÝlk ... 78910111213141516171819202122232425262742 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri