Sayfa 35/62 ÝlkÝlk ... 1025262728293031323334353637383940414243444560 ... SonSon
618 sonuçtan 341 ile 350 arasý

Konu: SMART IPTV UCRETSÝZ ÝPTV M3U DOSYASI [Konu 9]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Çok güzel teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Çok teþekkürler emeðinize 👍🏼

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Slm, ben smartiptv kullanýyorum bu linki yükledim ama okuyamýyoru. Nasýl yapabilirim? Yardýmcý olursanýz çok sevinirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý K€MO™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Slm, ben smartiptv kullanýyorum bu linki yükledim ama okuyamýyoru. Nasýl yapabilirim? Yardýmcý olursanýz çok sevinirim.
    Link eklemeyeceksiniz.Dosya indirip yukleyeceksiniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler. yurtdýþýndan ssiptv uygulamasý üzerinden izlemeyi deneyeceðim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

lg oled smart teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Evet indirdim ve indirdiðim þey böyle (attachment.php) bunu smartiptv okuyamýyor.

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Link eklemeyeceksiniz.Dosya indirip yukleyeceksiniz
    Attachment.php bunu smartiptv okuyamýyor. Bilmem anlatabildim mi...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý K€MO™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Evet indirdim ve indirdiðim þey böyle (attachment.php) bunu smartiptv okuyamýyor.

Attachment.php bunu smartiptv okuyamýyor. Bilmem anlatabildim mi...
    Üstad birinci mesajda link var orada download butonun altýnda link var bunu iyi okuyun Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. dosya uzantýsý m3u dur

php dosyasý inmez antivirus falan etkinse kapatýn sitemizdeki dosyalar temizdir
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Üstad birinci mesajda link var orada download butonun altýnda link var bunu iyi okuyun Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. dosya uzantýsý m3u dur

php dosyasý inmez antivirus falan etkinse kapatýn sitemizdeki dosyalar temizdir
    Evet ilk sayfadaki linke basýp indiriyorum ve dediðim gibi oluyor. Virüs programý kullanmýyorum

Sayfa 35/62 ÝlkÝlk ... 1025262728293031323334353637383940414243444560 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanýcý var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Yer imleri