Sayfa 36/62 ÝlkÝlk ... 1126272829303132333435363738394041424344454661 ... SonSon
618 sonuçtan 351 ile 360 arasý

Konu: SMART IPTV UCRETSÝZ ÝPTV M3U DOSYASI [Konu 9]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý K€MO Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Evet ilk sayfadaki linke basýp indiriyorum ve dediðim gibi oluyor. Virüs programý kullanmýyorum
    Dosya m3u PHP deðil yapacagýmýz birþey yok pc nizde windows muzik programý yok isede bu tarz durumla karþýlasýrsýnýz..SSÝPTV programý kurabiliyorsanýz onu kurun ayarlardan bana kodu verin buradan yukleme yapabilirim size yapacagým yardým bu olur baþka olamaz
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tvden ssiptv ile izlicem böyle bi liste arýyodum elinize saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tamam usta sorunu buldum firefox ile indirdiðim zaman olmuyor ama chrome ile oldu. Yardýmýnýz için teþekkür ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler elinize salýk usta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Selamar... Uzak içerik yüklenemedi uyarisi veriyor. M3u dosyasi yuklenebiliyor mu ssiptv ye bulamadim. Yoksa m3u urlsini nasil bulabilirim yardýmcý olabilir misiniz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Wolkano Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Selamar... Uzak içerik yüklenemedi uyarisi veriyor. M3u dosyasi yuklenebiliyor mu ssiptv ye bulamadim. Yoksa m3u urlsini nasil bulabilirim yardýmcý olabilir misiniz?
    Ayarlardan kodu alin yukleyelim kodu buraya yazin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tamam yazdým :-) SCXN

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ayarlardan kodu alin yukleyelim kodu buraya yazin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Wolkano Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Kodu bir kez.alinca tekrar almayin.Kodu tekrar alin buraya yazin

Sayfa 36/62 ÝlkÝlk ... 1126272829303132333435363738394041424344454661 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri