Sayfa 35/62 İlkİlk ... 1025262728293031323334353637383940414243444560 ... SonSon
618 sonuçtan 341 ile 350 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 9]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok güzel teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok teşekkürler emeğinize 👍🏼

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Slm, ben smartiptv kullanıyorum bu linki yükledim ama okuyamıyoru. Nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı K€MO™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Slm, ben smartiptv kullanıyorum bu linki yükledim ama okuyamıyoru. Nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Link eklemeyeceksiniz.Dosya indirip yukleyeceksiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler. yurtdışından ssiptv uygulaması üzerinden izlemeyi deneyeceğim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

lg oled smart teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet indirdim ve indirdiğim şey böyle (attachment.php) bunu smartiptv okuyamıyor.

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Link eklemeyeceksiniz.Dosya indirip yukleyeceksiniz
    Attachment.php bunu smartiptv okuyamıyor. Bilmem anlatabildim mi...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı K€MO™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Evet indirdim ve indirdiğim şey böyle (attachment.php) bunu smartiptv okuyamıyor.

Attachment.php bunu smartiptv okuyamıyor. Bilmem anlatabildim mi...
    Üstad birinci mesajda link var orada download butonun altında link var bunu iyi okuyun Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. dosya uzantısı m3u dur

php dosyası inmez antivirus falan etkinse kapatın sitemizdeki dosyalar temizdir
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Üstad birinci mesajda link var orada download butonun altında link var bunu iyi okuyun Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. dosya uzantısı m3u dur

php dosyası inmez antivirus falan etkinse kapatın sitemizdeki dosyalar temizdir
    Evet ilk sayfadaki linke basıp indiriyorum ve dediğim gibi oluyor. Virüs programı kullanmıyorum

Sayfa 35/62 İlkİlk ... 1025262728293031323334353637383940414243444560 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri