Sayfa 8/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon
110 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Android Mobil/Cihaz İPTV M3U Listesi [Konu 4]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yurt dısındaysanız izleyemezsiniz şimdi olay çözüldü.Vip arka planda farklı linkler yok aynı yayınlar var .Dosya ile ugrasmak istemeyen uyelere özel hizmet yapıyoruz siteye bir nevi katkı sağlamak isteyenlere özel diyelim
    Yurt dışından neden izlenmiyor?
    Konu Simba tarafından (01-10-2021 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı IT-Mac Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yurt dışından neden izlenmiyor?
    Onu biz bilemiyoruz neden oldugunu neden yurt dısına yasakladıklarını telif hakkı olayları google nin dmca sacmalıgı mesela şöyle anlatayım ben daha önce konularda örnek devlet tv si eklendi yazıyordum konu baslıgından iptv dosyası yazıyor ya bunu allem edip kallem edip devlet free iptv seyret seklinde aramaları birleştirip DMCA nın önune atmışlar şikayet ettikleri şeylerle alakası yok at yarısı kanalı var Turkiye jokey kulubu mesela onu bile entresan sekilde şikayet etmişler bunların hepsi free yayın sonucta ama farklı eşleştirme yapıyor detayları cok fazla derin anlatmaya gerek yok bu sekil örnek vereyim
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Mehmet.mmmryn
    Misafir

Url linke ulaşım daha sade olmalı çok karmaşık herşey

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Mehmet.mmmryn Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Url linke ulaşım daha sade olmalı çok karmaşık herşey
    Sizi karmasıklıktan kurtardık baska siteler daha rahattır.Kaydiniz silinmistir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elinize sağlık, Vestel Simple Smart SS IPTV de kullanmayı düşünüyorum, ancak önceki iptv lerde hep tutukluk yaptı umarım yapmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ellerine sağlık başkan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu listeyi LG Webos Tv de Smart iptv uygulaması ile kullanacağım. Buna uyumlumudur?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Eroler Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu listeyi LG Webos Tv de Smart iptv uygulaması ile kullanacağım. Buna uyumlumudur?
    Deneyin %99 uyumludur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Spybox sx mini de kullanıyorum teşekkürler

Sayfa 8/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri