Sayfa 7/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon
110 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Android Mobil/Cihaz İPTV M3U Listesi [Konu 4]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bordo5254 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    LVPVNV
    teşekkürler
    Yukledim iyi seyirler.

Kodu tekrar alinki kimse giremesin artik.

Programa tekrar girin ssiptv ye.Kanallar oynatma listesinde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Süper bravo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konudaki Dosyamız Güncellendi (01.10.2021) .Dosyadaki yenilikleri 2 mesajdan bakabilirsiniz.(Resim olarak verdim)
    Konu içersinde hiç bir tv kanalının isimi yazılmamaktadır (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa) GOOGLE DMCA telif hakları ile sıkıntı yaşıyoruz.Farklı eşleştirme yapıp sanki korsan yayın verdigimizi sanıyorlar..Bu yüzden ücretsizde bile olsa kanalların isimlerini yazmayalım arkadaşlar
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konudaki Dosyamız Güncellendi (01.10.2021) .Dosyadaki yenilikleri 2 mesajdan bakabilirsiniz.(Resim olarak verdim)
    Konu içersinde hiç bir tv kanalının isimi yazılmamaktadır (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa) GOOGLE DMCA telif hakları ile sıkıntı yaşıyoruz.Farklı eşleştirme yapıp sanki korsan yayın verdigimizi sanıyorlar..Bu yüzden ücretsizde bile olsa kanalların isimlerini yazmayalım arkadaşlar
    Teşekkürler. Yalnız spor kanalları donuyor yada hiç çalmıyor (tek harfli veya üç harfli devletin kanalı mesela). Bakabilirmisiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı IT-Mac Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkürler. Yalnız spor kanalları donuyor yada hiç çalmıyor (tek harfli veya üç harfli devletin kanalı mesela). Bakabilirmisiniz?
    Bende sorun yok o kanallarda internet hızı ve oynatıcının gücüyle alakalıdır.Dediginiz kanalı anladım 3 alternatifde sorunlu ise yapacak birşey yok ben listeme her zaman sorunsuz kanalları ekliyorum sorun varsa silerim bekletmem kısaca.

Özellikle sunuda belirteyim ben internette free kanalları sizlerle buluşturuyorum bizim iptv saglayıcısı görevimiz yok.İPTV sağlayıcısı değiliz kısaca yayınlar ne sekilde verilirse sizde bende o sekil izlerim .Yayınları düzeltme mudale etme sansımız yok sonucta adı üzerinden İNTERNET TV üzerinden izliyorsunuz yayınları
    Konu Simba tarafından (01-10-2021 Saat 10:16 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bende sorun yok o kanallarda internet hızı ve oynatıcının gücüyle alakalıdır.Dediginiz kanalı anladım 3 alternatifde sorunlu ise yapacak birşey yok ben listeme her zaman sorunsuz kanalları ekliyorum sorun varsa silerim bekletmem kısaca.

Özellikle sunuda belirteyim ben internette free kanalları sizlerle buluşturuyorum bizim iptv saglayıcısı görevimiz yok.İPTV sağlayıcısı değiliz kısaca yayınlar ne sekilde verilirse sizde bende o sekil izlerim .Yayınları düzeltme mudale etme sansımız yok sonucta adı üzerinden İNTERNET TV üzerinden izliyorsunuz yayınları
    Belki yurt dışından sıkıntı olabilirmi? Vip linki sadece oto güncellememi yoksa arka plandaki linkler farklimi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı IT-Mac Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Belki yurt dışından sıkıntı olabilirmi? Vip linki sadece oto güncellememi yoksa arka plandaki linkler farklimi?
    Yurt dısındaysanız izleyemezsiniz şimdi olay çözüldü.Vip arka planda farklı linkler yok aynı yayınlar var .Dosya ile ugrasmak istemeyen uyelere özel hizmet yapıyoruz siteye bir nevi katkı sağlamak isteyenlere özel diyelim
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Android telefonunuza Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. programı yukluyoruz .Sonra altta verdigimiz m3u hazır iptv listesini programdan seçip indirdiginiz telefonunuzdan download kısmından iptv dosyasını bulup seçiyoruz ve iptv kanal listeniz cep telefonunuzda cıkmış oluyor.

OTAMATİK GÜNCELLEME HAKKINDA BİLGİ;
    *Bu konumuzdaki bu iptv dosyasının otomatik linki sadece ELİT VİP uyelerine açıktır.Sitemize katkı yapmak ve ELİT VİP Ayrılacaklarından yararlanmak için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bakınız
    -Otomatik güncellemede dosya yuklemeniz gerekmez.Otomatik guncelleme alan iptv uygulamalarında sitemize girmeden guncellemeleri otomatik alabilirsiniz.

Not:
    *iptv listesi m3u uzantılı dosyayı direk indirip zipten falan cıkarmanıza gerek yoktur.

Supersat playlist dosyamız mobil telefonda aynen bu şekil cıkmaktadır.(16 mayıs tarihinden itibaren android uygulamalarda listemizi katagorili olarak izleyebilirsiniz.)

YASAL UYARI
    Burada verdiğimiz free iptv kanalların hepsi ücretsiz kanalların internet ortamında yayınlayan iptv linkleridir.İPTV üzerinden yayın yapan kanalların içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.
    Ücretli Uydu Platformların Kanalları (Digiturk,Bein sports,Dsmart,tivibu) + içerikleri ve Yetişkin TV Kanalları kesinlikle smart free iptv dosyamızda yoktur.Bu tür içeriklerin yer alması kesinlikle mümkün olmamakla beraber forum kurallarına görede bu ortamda verilmesi yasaktır.

There are no channels of subscription platforms in Europe in our IP TV list.

Forum kurallarına riayet etmeyen kullanıcılar siteden uzaklaştırılacak ve siteye girişimleri engellenecektir.

KONU KURALLARI DİKKAT;
    Spoiler: 
    1-Bu dosyadan email aktivasyonunu yapmış ,yönetici onayı olan uyeler ve forumda en az 1 mesajı olan üyeler yararlanabilmektedir.Konu içersinde alakasız mesaj yazanların cevapları silinecektir.
    2-İP TV listesi % 90 üzerinde calısan ve tamamen ücretsiz listedir.Çalışmayan kanallar silinmekte olup surekli guncellenmektedir.SupersatForum Download resminin altındaki linkden dosyayı indirebilirsiniz.
    3-Çalışmayan kanallar için ve listede olmayan tv kanalları için lütfen bu konuda yazmayınız.Biz iptv sağlayıcısı değiliz tamamen hobi olarak paylaşımlarımızı internette free iptv adı altında yayın yapan kanalları sizlerle buluşturuyoruz.
    4-Konu içersinde hiç bir tv kanalının isimi yazılmamaktadır (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa) GOOGLE DMCA telif hakları ile sıkıntı yaşıyoruz.Farklı eşleştirme yapıp sanki korsan yayın verdigimizi sanıyorlar..Bu yüzden ücretsizde bile olsa kanalların isimlerini yazmayınız.
    5-İPTV Kanal sahipleri listesine kanalları ekletmek isterse bize ulasın bölümünden kanal m3u linkini+logosunu bize yollayabilirler.
    (Kişisel playlistten yayın yapan ,ismi ve m3u linki degisen kanallar listeye eklenmemektedir.)

Guncelleme:01.10.2021

***Hidden content cannot be quoted.***
    Teşekkürler
    IPTV smarters pro

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür

Sayfa 7/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri