Sayfa 7/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon
110 sonuçtan 61 ile 70 arasý

Konu: Android Mobil/Cihaz ÝPTV M3U Listesi [Konu 4]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bordo5254 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    LVPVNV
    teþekkürler
    Yukledim iyi seyirler.

Kodu tekrar alinki kimse giremesin artik.

Programa tekrar girin ssiptv ye.Kanallar oynatma listesinde

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Elinize saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Süper bravo

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konudaki Dosyamýz Güncellendi (01.10.2021) .Dosyadaki yenilikleri 2 mesajdan bakabilirsiniz.(Resim olarak verdim)
    Konu içersinde hiç bir tv kanalýnýn isimi yazýlmamaktadýr (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa) GOOGLE DMCA telif haklarý ile sýkýntý yaþýyoruz.Farklý eþleþtirme yapýp sanki korsan yayýn verdigimizi sanýyorlar..Bu yüzden ücretsizde bile olsa kanallarýn isimlerini yazmayalým arkadaþlar
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konudaki Dosyamýz Güncellendi (01.10.2021) .Dosyadaki yenilikleri 2 mesajdan bakabilirsiniz.(Resim olarak verdim)
    Konu içersinde hiç bir tv kanalýnýn isimi yazýlmamaktadýr (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa) GOOGLE DMCA telif haklarý ile sýkýntý yaþýyoruz.Farklý eþleþtirme yapýp sanki korsan yayýn verdigimizi sanýyorlar..Bu yüzden ücretsizde bile olsa kanallarýn isimlerini yazmayalým arkadaþlar
    Teþekkürler. Yalnýz spor kanallarý donuyor yada hiç çalmýyor (tek harfli veya üç harfli devletin kanalý mesela). Bakabilirmisiniz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý IT-Mac Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Teþekkürler. Yalnýz spor kanallarý donuyor yada hiç çalmýyor (tek harfli veya üç harfli devletin kanalý mesela). Bakabilirmisiniz?
    Bende sorun yok o kanallarda internet hýzý ve oynatýcýnýn gücüyle alakalýdýr.Dediginiz kanalý anladým 3 alternatifde sorunlu ise yapacak birþey yok ben listeme her zaman sorunsuz kanallarý ekliyorum sorun varsa silerim bekletmem kýsaca.

Özellikle sunuda belirteyim ben internette free kanallarý sizlerle buluþturuyorum bizim iptv saglayýcýsý görevimiz yok.ÝPTV saðlayýcýsý deðiliz kýsaca yayýnlar ne sekilde verilirse sizde bende o sekil izlerim .Yayýnlarý düzeltme mudale etme sansýmýz yok sonucta adý üzerinden ÝNTERNET TV üzerinden izliyorsunuz yayýnlarý
    Konu Simba tarafýndan (01-10-2021 Saat 10:16 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bende sorun yok o kanallarda internet hýzý ve oynatýcýnýn gücüyle alakalýdýr.Dediginiz kanalý anladým 3 alternatifde sorunlu ise yapacak birþey yok ben listeme her zaman sorunsuz kanallarý ekliyorum sorun varsa silerim bekletmem kýsaca.

Özellikle sunuda belirteyim ben internette free kanallarý sizlerle buluþturuyorum bizim iptv saglayýcýsý görevimiz yok.ÝPTV saðlayýcýsý deðiliz kýsaca yayýnlar ne sekilde verilirse sizde bende o sekil izlerim .Yayýnlarý düzeltme mudale etme sansýmýz yok sonucta adý üzerinden ÝNTERNET TV üzerinden izliyorsunuz yayýnlarý
    Belki yurt dýþýndan sýkýntý olabilirmi? Vip linki sadece oto güncellememi yoksa arka plandaki linkler farklimi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý IT-Mac Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Belki yurt dýþýndan sýkýntý olabilirmi? Vip linki sadece oto güncellememi yoksa arka plandaki linkler farklimi?
    Yurt dýsýndaysanýz izleyemezsiniz þimdi olay çözüldü.Vip arka planda farklý linkler yok ayný yayýnlar var .Dosya ile ugrasmak istemeyen uyelere özel hizmet yapýyoruz siteye bir nevi katký saðlamak isteyenlere özel diyelim
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Android telefonunuza Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. programý yukluyoruz .Sonra altta verdigimiz m3u hazýr iptv listesini programdan seçip indirdiginiz telefonunuzdan download kýsmýndan iptv dosyasýný bulup seçiyoruz ve iptv kanal listeniz cep telefonunuzda cýkmýþ oluyor.

OTAMATÝK GÜNCELLEME HAKKINDA BÝLGÝ;
    *Bu konumuzdaki bu iptv dosyasýnýn otomatik linki sadece ELÝT VÝP uyelerine açýktýr.Sitemize katký yapmak ve ELÝT VÝP Ayrýlacaklarýndan yararlanmak için Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Bakýnýz
    -Otomatik güncellemede dosya yuklemeniz gerekmez.Otomatik guncelleme alan iptv uygulamalarýnda sitemize girmeden guncellemeleri otomatik alabilirsiniz.

Not:
    *iptv listesi m3u uzantýlý dosyayý direk indirip zipten falan cýkarmanýza gerek yoktur.

Supersat playlist dosyamýz mobil telefonda aynen bu þekil cýkmaktadýr.(16 mayýs tarihinden itibaren android uygulamalarda listemizi katagorili olarak izleyebilirsiniz.)

YASAL UYARI
    Burada verdiðimiz free iptv kanallarýn hepsi ücretsiz kanallarýn internet ortamýnda yayýnlayan iptv linkleridir.ÝPTV üzerinden yayýn yapan kanallarýn içeriklerinden sitemiz sorumlu deðildir.
    Ücretli Uydu Platformlarýn Kanallarý (Digiturk,Bein sports,Dsmart,tivibu) + içerikleri ve Yetiþkin TV Kanallarý kesinlikle smart free iptv dosyamýzda yoktur.Bu tür içeriklerin yer almasý kesinlikle mümkün olmamakla beraber forum kurallarýna görede bu ortamda verilmesi yasaktýr.

There are no channels of subscription platforms in Europe in our IP TV list.

Forum kurallarýna riayet etmeyen kullanýcýlar siteden uzaklaþtýrýlacak ve siteye giriþimleri engellenecektir.

KONU KURALLARI DÝKKAT;
    Spoiler: 
    1-Bu dosyadan email aktivasyonunu yapmýþ ,yönetici onayý olan uyeler ve forumda en az 1 mesajý olan üyeler yararlanabilmektedir.Konu içersinde alakasýz mesaj yazanlarýn cevaplarý silinecektir.
    2-ÝP TV listesi % 90 üzerinde calýsan ve tamamen ücretsiz listedir.Çalýþmayan kanallar silinmekte olup surekli guncellenmektedir.SupersatForum Download resminin altýndaki linkden dosyayý indirebilirsiniz.
    3-Çalýþmayan kanallar için ve listede olmayan tv kanallarý için lütfen bu konuda yazmayýnýz.Biz iptv saðlayýcýsý deðiliz tamamen hobi olarak paylaþýmlarýmýzý internette free iptv adý altýnda yayýn yapan kanallarý sizlerle buluþturuyoruz.
    4-Konu içersinde hiç bir tv kanalýnýn isimi yazýlmamaktadýr (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa) GOOGLE DMCA telif haklarý ile sýkýntý yaþýyoruz.Farklý eþleþtirme yapýp sanki korsan yayýn verdigimizi sanýyorlar..Bu yüzden ücretsizde bile olsa kanallarýn isimlerini yazmayýnýz.
    5-ÝPTV Kanal sahipleri listesine kanallarý ekletmek isterse bize ulasýn bölümünden kanal m3u linkini+logosunu bize yollayabilirler.
    (Kiþisel playlistten yayýn yapan ,ismi ve m3u linki degisen kanallar listeye eklenmemektedir.)

Guncelleme:01.10.2021

***Hidden content cannot be quoted.***
    Teþekkürler
    IPTV smarters pro

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür

Sayfa 7/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri