Sayfa 8/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon
110 sonuçtan 71 ile 80 arasý

Konu: Android Mobil/Cihaz ÝPTV M3U Listesi [Konu 4]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yurt dýsýndaysanýz izleyemezsiniz þimdi olay çözüldü.Vip arka planda farklý linkler yok ayný yayýnlar var .Dosya ile ugrasmak istemeyen uyelere özel hizmet yapýyoruz siteye bir nevi katký saðlamak isteyenlere özel diyelim
    Yurt dýþýndan neden izlenmiyor?
    Konu Simba tarafýndan (01-10-2021 Saat 17:24 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý IT-Mac Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yurt dýþýndan neden izlenmiyor?
    Onu biz bilemiyoruz neden oldugunu neden yurt dýsýna yasakladýklarýný telif hakký olaylarý google nin dmca sacmalýgý mesela þöyle anlatayým ben daha önce konularda örnek devlet tv si eklendi yazýyordum konu baslýgýndan iptv dosyasý yazýyor ya bunu allem edip kallem edip devlet free iptv seyret seklinde aramalarý birleþtirip DMCA nýn önune atmýþlar þikayet ettikleri þeylerle alakasý yok at yarýsý kanalý var Turkiye jokey kulubu mesela onu bile entresan sekilde þikayet etmiþler bunlarýn hepsi free yayýn sonucta ama farklý eþleþtirme yapýyor detaylarý cok fazla derin anlatmaya gerek yok bu sekil örnek vereyim
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Mehmet.mmmryn
    Misafir

Url linke ulaþým daha sade olmalý çok karmaþýk herþey

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Mehmet.mmmryn Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Url linke ulaþým daha sade olmalý çok karmaþýk herþey
    Sizi karmasýklýktan kurtardýk baska siteler daha rahattýr.Kaydiniz silinmistir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Elinize saðlýk, Vestel Simple Smart SS IPTV de kullanmayý düþünüyorum, ancak önceki iptv lerde hep tutukluk yaptý umarým yapmaz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ellerine saðlýk baþkan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu listeyi LG Webos Tv de Smart iptv uygulamasý ile kullanacaðým. Buna uyumlumudur?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Eroler Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu listeyi LG Webos Tv de Smart iptv uygulamasý ile kullanacaðým. Buna uyumlumudur?
    Deneyin %99 uyumludur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Spybox sx mini de kullanýyorum teþekkürler

Sayfa 8/11 ÝlkÝlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri