Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arasý

Konu: Next 64 HD þifreli hiç bir kanalý açmýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Next 64 HD þifreli hiç bir kanalý açmýyor.

Herkese selamlar deðerli dostlar. Benim makina yine bir arýza verdi. Cihaz Next 64 hd.Önce hemen þunu belirteyim aklýma gelen gelmeyen bildiðim bilmediðim her yolu denedim çözüm bulamadým. Fabrika ayarlarýna da döndüm. Cihaz hiç bir þifreli kanalý açmýyor. Ne D. grubunun nede Fox grubunu. maalesef. yazýlýmýný deðiþtireyim dedim acaba yazýlým arýzamý verdi diye onu bile çoook yavaþ yüklüyür bazen yüklemiyor.*** güncellemesini de zor yapýyor. Ýnternet baðlantý ayarlarýndan dns kýsmýný open dns olarak bile deðiþtirdim. acaba arýza neden bulamadým. Garantiye mi göndersem daha bir yýl garantisi var. bana bu konuda biraz açýklayýcý bilgiler verirseniz çok mutlu olurum.Yazýn pek TV bakmýyoruz ama daha geçen hafta G.S. ufea maçýný izlemiþtim.çözüyordu. Birde bu Next i garantiye nasýl yollarýz nereye yollayacaðým telefon açmam gerekir mi Lütfen bana açýklayýcý bilgi verirseniz sevinirim.Herkese selamlar saygýlar Vesselam.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba öncelikle að baðlantýnýz kontrol edin, aða baðlý olduðundan emin olun. Sonrasýnda server ayarlarýndan iks (Free server) bitiþ tarihini kontrol edin, süresi dolmuþ olabilir.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROÝD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba öncelikle að baðlantýnýz kontrol edin, aða baðlý olduðundan emin olun. Sonrasýnda server ayarlarýndan iks (Free server) bitiþ tarihini kontrol edin, süresi dolmuþ olabilir.
    Eyvallah çok teþekkürler býr bakayým süresine daha 2ay olmasý lazým ama çok saðolasýn selamlar vesselam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri