Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: @aliharbiye adlı üyemiz vefat etmiştir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. arkadaşımıza ALLAH rahmet eder inşallah..mekanı cennet olsun..ailesine sabırlar dilerim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Allah rahmet eylesin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu kesinlikle sürpriz değil, benim fikrim ya dünya dışı varlıklar, bu monolit ile ya haberleşme yada iklim durumu yada manyetik alan durumu ölçmektedir. yanii yaşadığımız gezegen hakkında daha fazla bilgi toplamak isteyip bu monolit' yapıp oraya diktiler, yada tamamen bu iş abd yetkililer tarafından bir seneryo oynamak yada dikkat çekmek için özellikle yapılmıştır. zira bu monolit'in her iki yasaklı bölgede dikilmesi bence normal bir durum değil. pekii farz edelim dünya dışı varlıklar bunu getirdi dikti yanii bunu gören duyan yada uydu üzerinde izleyen hiç bir şeymi yok. ya uçakla getirip dikmişlerdir yada yetkililer zaten bundan haberdar sorunsuz bir şekilde kendileri dikip bir haber yada dikkat dağıtma olacak bir şey için yapılmıştır. bana göre dünya dışı varlıklardan ziyade bu yetkili işi. bide monolit'in dikildiği yeri gördünmü utah çölünde sanki hiç bir iz bırakmadan yani kazı işi değilde monolit çapına göre, monolitin dikildiyi yeri kerletmeden toprağa geçirilmiş gibi duruyor. ama romanya'da dikilen monolit tam bir insan işiymiş gibi yer kirletilerek yanii normal bir ağaç diker gibi dikilmiş. ama bu iş tam bir muamma, zira yetkililer resmi açıklamada yapmamış bu monolit taş veya hangi maden ise analiz edilip, ne işe yarıyorsa bilebilirler. ya insanlarda çok önemli şeyler gizliyorlar. yada insanlarla alay ediyorlar. saygılarımla aliharbiye.
    Allah mekanını cennet eylesin gerçekten cok üzüldüm üstad sana yorumlarınla gerçekten cok degerli biriydin bilim,uzay konularında cok meraklıydın ahir zamanda merak ettigin herşeye yüce allah (c.c) sana gösterir inşallah
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ALLAH rahmet eylesin inasaallah

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ALLAH rahmet eylesin günahlarını affetsin geride kalanlara metanet versin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Gerçekten hem şaşkınım hemde çok üzgünüm. Allah Rahmet Eylesin, Mekanı Cennet olsun İnşallah. Yakınlarınada Allahtan sabır diliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hikmet™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Gerçekten hem şaşkınım hemde çok üzgünüm. Allah Rahmet Eylesin, Mekanı Cennet olsun İnşallah. Yakınlarınada Allahtan sabır diliyorum.
    Bende cok sasırdım ali üstad beyefendi kişilike sahipti kaç senedir sitemie uye bir ara modlukta yapmıştı.Bu korona cok canlar yaktı halen daha yakmaya devam ediyor.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeşimize allahtan rahmet acılı eş ve yakınlarına sabırlar dilerim rabbim merhametiyle muamele eylesin inşallah allah rahmet eylesin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok üzüldüm gerçekten..Allah Rahmet Eylesin, Mekanı Cennet olsun,Nurlar içinde yatsın...
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri