Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: @aliharbiye adlý üyemiz vefat etmiþtir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. arkadaþýmýza ALLAH rahmet eder inþallah..mekaný cennet olsun..ailesine sabýrlar dilerim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Allah rahmet eylesin..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

allah rahmet eylesin mekaný cennet olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. bu kesinlikle sürpriz deðil, benim fikrim ya dünya dýþý varlýklar, bu monolit ile ya haberleþme yada iklim durumu yada manyetik alan durumu ölçmektedir. yanii yaþadýðýmýz gezegen hakkýnda daha fazla bilgi toplamak isteyip bu monolit' yapýp oraya diktiler, yada tamamen bu iþ abd yetkililer tarafýndan bir seneryo oynamak yada dikkat çekmek için özellikle yapýlmýþtýr. zira bu monolit'in her iki yasaklý bölgede dikilmesi bence normal bir durum deðil. pekii farz edelim dünya dýþý varlýklar bunu getirdi dikti yanii bunu gören duyan yada uydu üzerinde izleyen hiç bir þeymi yok. ya uçakla getirip dikmiþlerdir yada yetkililer zaten bundan haberdar sorunsuz bir þekilde kendileri dikip bir haber yada dikkat daðýtma olacak bir þey için yapýlmýþtýr. bana göre dünya dýþý varlýklardan ziyade bu yetkili iþi. bide monolit'in dikildiði yeri gördünmü utah çölünde sanki hiç bir iz býrakmadan yani kazý iþi deðilde monolit çapýna göre, monolitin dikildiyi yeri kerletmeden topraða geçirilmiþ gibi duruyor. ama romanya'da dikilen monolit tam bir insan iþiymiþ gibi yer kirletilerek yanii normal bir aðaç diker gibi dikilmiþ. ama bu iþ tam bir muamma, zira yetkililer resmi açýklamada yapmamýþ bu monolit taþ veya hangi maden ise analiz edilip, ne iþe yarýyorsa bilebilirler. ya insanlarda çok önemli þeyler gizliyorlar. yada insanlarla alay ediyorlar. saygýlarýmla aliharbiye.
    Allah mekanýný cennet eylesin gerçekten cok üzüldüm üstad sana yorumlarýnla gerçekten cok degerli biriydin bilim,uzay konularýnda cok meraklýydýn ahir zamanda merak ettigin herþeye yüce allah (c.c) sana gösterir inþallah
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ALLAH rahmet eylesin inasaallah

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ALLAH rahmet eylesin günahlarýný affetsin geride kalanlara metanet versin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Gerçekten hem þaþkýným hemde çok üzgünüm. Allah Rahmet Eylesin, Mekaný Cennet olsun Ýnþallah. Yakýnlarýnada Allahtan sabýr diliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Hikmet™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Gerçekten hem þaþkýným hemde çok üzgünüm. Allah Rahmet Eylesin, Mekaný Cennet olsun Ýnþallah. Yakýnlarýnada Allahtan sabýr diliyorum.
    Bende cok sasýrdým ali üstad beyefendi kiþilike sahipti kaç senedir sitemie uye bir ara modlukta yapmýþtý.Bu korona cok canlar yaktý halen daha yakmaya devam ediyor.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kardeþimize allahtan rahmet acýlý eþ ve yakýnlarýna sabýrlar dilerim rabbim merhametiyle muamele eylesin inþallah allah rahmet eylesin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Çok üzüldüm gerçekten..Allah Rahmet Eylesin, Mekaný Cennet olsun,Nurlar içinde yatsýn...
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Baðýmsýzlýðý
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri