Teekkur Teekkur:  0
Beeni Beeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonutan 1 ile 10 aras

Konu: Bilgisayardan PTV Yayn Nasl Yaplr?

Kullanc Bilgi Mens

Search Bilgisayardan PTV Yayn Nasl Yaplr?

Alnt Simba Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Bildigin on lar ite hepsi akma ie yarayan yok sat on ne zaman yaynda belli deil,dier teleon logosu sagda olan srekli link deitiriyor,davulcu onu katmyorum en fazla 1-2 hafta kalmaz isim deitirir.Ksaca editorun dedigi gibi ONLARDAN HAYIR yok
    Anladm salk olsun ben hepsini idare ediyorum hi yoktan iyidir sen bana u yayn yapma iini bi ogretsen olurmu simba usta

Kullanc Bilgi Mens

Alnt laztaym Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Anladm salk olsun ben hepsini idare ediyorum hi yoktan iyidir sen bana u yayn yapma iini bi ogretsen olurmu simba usta
    Tamam olur bir musait zaman team viewer verirsin dosyalar indirelim sende yayn yap.Benim internet hzm iyi deil bir ara denedim yapamadm.Ama 4.5 g ile denemitim yayn cok iyi.Upload ve net hzn ttnet speed test sitesinden l bakalm ustad buraya ekran goruntusu ver yapabilirmisin bakaym
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birletirilmitir - - -

Alnt Simba Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Tamam olur bir musait zaman team viewer verirsin dosyalar indirelim sende yayn yap.Benim internet hzm iyi deil bir ara denedim yapamadm.Ama 4.5 g ile denemitim yayn cok iyi.Upload ve net hzn ttnet speed test sitesinden l bakalm ustad buraya ekran goruntusu ver yapabilirmisin bakaym
    8 - 9 MG HIZ VAR INTERNETIM VAR

Kullanc Bilgi Mens

Alnt laztaym Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    8 - 9 MG HIZ VAR

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birletirilmitir - - -

8 - 9MG HIZ VAR INTERNETIMIM O ZAMAN YETER
    UPLOAD hz ne kadar? upload ve net internet hz yetersizse olmuyor ayrca pc den yayn verince pc de calslmaz hal geliyor ustad bilgin olsun sadece yayn verebiliyorsun zor iler ama yaparsn sen
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

UPLOAD DK 1 BLE DEL NERDEYSE AMA NTERNET HIZI 8 -9 ARASIDIR
    UBUNTUR YKL PC VAR

Kullanc Bilgi Mens

UPLOAD DK 1 BLE DEL NERDEYSE AMA NTERNET HIZI 8 -9 ARASIDIR
    UBUNTUR YKL PC VAR
    Obs studyo indir, loola.tv den uyelik al rtmp sunucu yayin agi adresi ve rtmp k ey veriyor sonra bunu obs studyo ayarlardan yayin cikis sunucu ayarlarina yaz goruntu formatini dusuk tut ve video hizini 300 kbs yap bak bakalim yayin verebiliyormusun.Youtubede var bunlarla ilgili video ogrenirsin zor isler ama pc den yayin vermek.Ben oyun icin kullandigim zamanlarda bile asiri kasiyor pc yi islem yapamiyorsun pc den

Kullanc Bilgi Mens

UBUNTUR KURULU PC VAR ONA YUKLEYEMEZMYZ ???KULLANDIIM PC YE KURMAK STEMYORUM ZATEN

Kullanc Bilgi Mens

UBUNTUR KURULU PC VAR ONA YUKLEYEMEZMYZ ???KULLANDIIM PC YE KURMAK STEMYORUM ZATEN
    Bilgim yok denemeniz lazim

Kullanc Bilgi Mens

Alnt Editr Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Bilgim yok denemeniz lazim
    NASIL DENEYECEZ ?

Kullanc Bilgi Mens

Bu mesajlar konu yaptm dier konu daglmasn @ Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir. merak edenler iin iyi bir konu olur inAllah
    Kullandgm ekipmanlar;

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri