Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Bilgisayardan ÝPTV Yayýný Nasýl Yapýlýr?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Search Bilgisayardan ÝPTV Yayýný Nasýl Yapýlýr?

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bildigin on lar iþte hepsi çakma iþe yarayan yok sat on ne zaman yayýnda belli deðil,diðer teleon logosu sagda olan sürekli link deðiþtiriyor,davulcu onu katmýyorum en fazla 1-2 hafta kalmaz isim deðiþtirir.Kýsaca editorun dedigi gibi ONLARDAN HAYIR yok
    Anladým saðlýk olsun ben hepsini idare ediyorum hiç yoktan iyidir sen bana þu yayýn yapma iþini bi ogretsen olurmu simba usta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý laztaym Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Anladým saðlýk olsun ben hepsini idare ediyorum hiç yoktan iyidir sen bana þu yayýn yapma iþini bi ogretsen olurmu simba usta
    Tamam olur bir musait zaman team viewer verirsin dosyalarý indirelim sende yayýn yap.Benim internet hýzým iyi deðil bir ara denedim yapamadým.Ama 4.5 g ile denemiþtim yayýn cok iyi.Upload ve net hýzýný ttnet speed test sitesinden ölç bakalým ustad buraya ekran goruntusu ver yapabilirmisin bakayým
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Tamam olur bir musait zaman team viewer verirsin dosyalarý indirelim sende yayýn yap.Benim internet hýzým iyi deðil bir ara denedim yapamadým.Ama 4.5 g ile denemiþtim yayýn cok iyi.Upload ve net hýzýný ttnet speed test sitesinden ölç bakalým ustad buraya ekran goruntusu ver yapabilirmisin bakayým
    8 - 9 MG HIZ VAR INTERNETIM VAR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý laztaym Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    8 - 9 MG HIZ VAR

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

8 - 9MG HIZ VAR INTERNETIMIM O ZAMAN YETER
    UPLOAD hýzý ne kadar? upload ve net internet hýzý yetersizse olmuyor ayrýca pc den yayýn verince pc de calýsýlmaz hal geliyor ustad bilgin olsun sadece yayýn verebiliyorsun zor iþler ama yaparsýn sen
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

UPLOAD DÜÞÜK 1 BÝLE DEÐÝL NERDEYSE AMA ÝNTERNET HIZI 8 -9 ARASIDIR
    UBUNTUR YÜKLÜ PC VAR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

UPLOAD DÜÞÜK 1 BÝLE DEÐÝL NERDEYSE AMA ÝNTERNET HIZI 8 -9 ARASIDIR
    UBUNTUR YÜKLÜ PC VAR
    Obs studyo indir, loola.tv den uyelik al rtmp sunucu yayin agi adresi ve rtmp k ey veriyor sonra bunu obs studyo ayarlardan yayin cikis sunucu ayarlarina yaz goruntu formatini dusuk tut ve video hizini 300 kbs yap bak bakalim yayin verebiliyormusun.Youtubede var bunlarla ilgili video ogrenirsin zor isler ama pc den yayin vermek.Ben oyun icin kullandigim zamanlarda bile asiri kasiyor pc yi islem yapamiyorsun pc den

Kullanýcý Bilgi Menüsü

UBUNTUR KURULU PC VAR ONA YUKLEYEMEZMÝYÝZ ???KULLANDIÐIM PC YE KURMAK ÝSTEMÝYORUM ZATEN

Kullanýcý Bilgi Menüsü

UBUNTUR KURULU PC VAR ONA YUKLEYEMEZMÝYÝZ ???KULLANDIÐIM PC YE KURMAK ÝSTEMÝYORUM ZATEN
    Bilgim yok denemeniz lazim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bilgim yok denemeniz lazim
    NASIL DENEYECEÐÝZ ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu mesajlarý konu yaptým diðer konu dagýlmasýn @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. merak edenler için iyi bir konu olur inþAllah
    Kullandýgým ekipmanlar;

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri