Konuya Etiketlenenler

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Cbc sport uydu yayini kapatildi mi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı samiabi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dün akşam dcw yi kullanmadı bissle açtı cihaz next 2000mini hd machina elimdeki diğer cihazıda komşuma verdim maçı izlesin diye kıyak geçtim next ye 2000 tfa usb
    Cok tepki vardı cbc sportta facebook sayfasında azeriler saldırıyordu cbc sport yonetcilerine mecbur kaldılar demekki kimse izleyemiyoruz yazmışlar
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Cok tepki vardı cbc sportta facebook sayfasında azeriler saldırıyordu cbc sport yonetcilerine mecbur kaldılar demekki kimse izleyemiyoruz yazmışlar
    işimize yaradı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynen dün vestel start 4K tv de 13............ B..s K....y Le izledim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu durum kalıcı olarak düzeltildi mi? ona göre uydu alıcısı alacağım arkadaşlar. Yoksa Pico'da işimi görüyordu ancak DWC olmadığından işe yaramıyordu.
    Burdaki ustaların tavsiyesi üzerine 175 tl'ye Next Machina 3D süper alacaktım .Nedir durum aydınlatır mısınız ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kacaksevgilim Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu durum kalıcı olarak düzeltildi mi? ona göre uydu alıcısı alacağım arkadaşlar. Yoksa Pico'da işimi görüyordu ancak DWC olmadığından işe yaramıyordu.
    Burdaki ustaların tavsiyesi üzerine 175 tl'ye Next Machina 3D süper alacaktım .Nedir durum aydınlatır mısınız ?
    Bilinmez denklem su anda ama dcw sistemini kullanacaklar face sayfasinda yaziyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler,bugün olmasa da yarın olacak demekki.Yapacak birşey yok el mahkum alacağız

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri