Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: USB video sıralaması

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart USB video sıralaması

Benim şöyle bir sorunum var, çok sevdiğim bir dizinin 52 bölümlük videosunu indirdim. Bunun için 4 adet 32 GB flaşh bellek aldım, videonun her bölümü yaklaşık iki saat her belleğe 13 bölüm yükledim. Buraya kadar her şey güzel lakin bilgisayarda normal sıralamada görünen sıralama video oynatıcıya takınca farklı oluyor, sıralama beni deli ediyor. Örneğin dizinix 1.2.3 bölümü listenin sonunda yani liste 4 bölümden başlıyor başka bir video oynatıcıya takıyorum. Onda da aynı değişen bir şey olmuyor isim değişikliğine gittim yine olmadı bunun düzeltmenin bir yolu var mı? Duyarlı davranan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

video basına 1- 2- 3- seklinde isim koyun.Ve usb biçimlendirin o sekil koyun ustad oyle bir deneyin bakalım pc de sorun olmazda usb belleki bir öyle deneyin
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkür ederim deneyelim bakalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ReOrganize! diye program var, mp3leri istedigim gibi siraliyabiliyorum. Videolar olurmu bilmiyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri