Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Site Hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Search Site Hakkında

kounuyu nereye yazacağımı bilmediğim için buraya koydum sayfaya girmek istedim karşıma bu yazı çıktı: Bağlantınız gizli değil
    Saldırganlar Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları). Daha fazla bilgi.....yani güvenli değil yazısı var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şu an öyle birşey soz konusu değil öyle birşey olsa google mesaj atıyor siz tarayıcı cerezlerini silin mutlaka.Ayrıca biz alışveriş sitesi değilizki nasıl kredi kartını calacaz

Şimdi cektim ekran resmini GOOGLE CHROME dan
    Ekli Resimler Ekli Resimler
    • Dosya tipi: jpg site.jpg (44.9 KB (Kilobyte), 7 Kez indirildi)
    Konu Admin tarafından (02-10-2021 Saat 10:23 ) değiştirilmiştir.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı samiabi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kounuyu nereye yazacağımı bilmediğim için buraya koydum sayfaya girmek istedim karşıma bu yazı çıktı: Bağlantınız gizli değil
    Saldırganlar Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları). Daha fazla bilgi.....yani güvenli değil yazısı var
    Bendede herhangi bir sorun yok Ssl sertika sureside aktif şu an

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anlayamadım vaktim olunca bakarım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı samiabi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    anlayamadım vaktim olunca bakarım
    Tarayıcıdan site ile ilgili çerezler var onu silin.Tarayıcınız virus kapmış olabilir.

Konu kapanmıştır
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri