10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Forumda Herşeyi Paraya Dökmüşler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Forumda Herşeyi Paraya Dökmüşler

Alıntı yalcin45 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar bu konuya yabancıyım ne ise yariyor bilgilendirir misiniz
    Teşekkürler
    Kardeş burda öyle bedava birşeyi bilgilendirmiyorlar PARA ya konuşuyorlar ben birçok kez bilgi için yazmama rağmen kimse cevaplamadı anlayacağın herşeyi paraya dökmüşler birde şu formda tanıdığın varsa bel bilgi veren olur diğer türlü kimsenin tınladığı yok.................

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Fener09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kardeş burda öyle bedava birşeyi bilgilendirmiyorlar PARA ya konuşuyorlar ben birçok kez bilgi için yazmama rağmen kimse cevaplamadı anlayacağın herşeyi paraya dökmüşler birde şu formda tanıdığın varsa bel bilgi veren olur diğer türlü kimsenin tınladığı yok.................
    Dostum kimsenin paraya falan döktügü yok eskisi gibi bilgi veren kişiler yok ben bilmedigim konuya nasıl cvp yazayım uydu forumları ölü durumda resmen herkes sosyal medyada benim elimde olan cihazlar belli sosyal medya bitirdi artık millet yardımcı olmuyor ben ve forumda sayılı mod arkadaş bildigini paylasıyor bilmeyen konuya cvp yazılmaz uye konu veriyor gidiyor ama yazmıyor bunu

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Ayrıca actıgın konulara cvp verilmiş senin derdin nedir anlamadım dostum illegal olan birşey veremiyoruz biz başkaları gibi avrupadan yayın yapan site değiliz turkiyede yasal cerceveler içinde yayın yapıyoruz

Bu mesajını konu yaptım tartışalım madem
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. hocam bak ne yazıyorlar sitede bizler için sen diğer konuya yazmıştın herkes konudaki linklerden faydalanıyor teşekkur edenler aynı kişiler diye bak sigarayı birden buradan yak
    Konu Simba tarafından (28-10-2021 Saat 15:24 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Fener09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bildiğimiz birşeyse yardımcı olmaya çalışalımda sorunu göremedim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bildiğimiz birşeyse yardımcı olmaya çalışalımda sorunu göremedim..
    Soruyu başka uye sormuş bu arkadaşta o mesaja istinaden bu yazıyı yazmış herşeyi paraya dökmüşler diye

Bana yardımcı olmuyorlar dedigi konu (nasıl yardımcı olunmadıysa)

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

E2 setting 9 uydulu 46E - 42E - 39E - 23.5E - 19.2E - 16E - 13E - 0.8W - 7.E

bunun ne olduğunu sormuş arkadaşın biri kimsede ne olduğunu ben dahil bilemedik açıklamışmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1Yıl önce foruma üye olmuşsunuz toplamda 8 mesajınız var, bu mesajlarınızın hiç birinde sizden para talep edilmemiş, kaldı ki forumda parayla bile alamayacağınız destek sunuluyor. forum hiç bir firmanın resmi destek sayfası değil sorununuz olduğunda ilk olarak benzer bir konu açılmış mı forumda arama yapın, sonrasında sorununuz ile ilgili konu açın, sorununuza yardımcı olabilecek bir kullanıcı varsa zaten cevaplayacaktır.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bunun ne olduğunu sormuş arkadaşın biri kimsede ne olduğunu ben dahil bilemedik açıklamışmı
    Bilmedigimiz bir konuya nasıl cvp yazacaz arkadaşım sen konuyu acan bizmiyiz konuyu bir uye acmış bazılarına cvp vermiş bazılarına vermemiş ee nereden cıkarıyorsun gerisini
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

izlediğim bu uydulardan fazlası var benim menüdede soru yok ortada...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eğer forumdaki üye açılan konu hakkında bilgisi varsa neden yardımcı olmasın ama bazen öyle şeyler oluyorki örneğin bir arkadaşımız next 2053 uydu ayarları ile soru sormuş aynı cihazı bende kullanıyorum bendede aynı cihaz olmasına rağmen hiç başıma gelmediği için sorduğu soruya cevap veremedim haliyle konuyu açan arkadaşta diyordur bu cihazı benden başka kullanan yokmu diye onun için peşin hükümlü olmamak lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yeterince acıklamalar ile tatmin olunmuştur inşallah.

Herkese iyi günler

Konu LOCKED
    Kullandıgım ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri