Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonutan 1 ile 10 aras

Konu: PTV Dosyalarndaki Kanallar Sralama Program

Kullanc Bilgi Mens

Arrow 130 PTV Dosyalarndaki Kanallar Sralama Program

PTV Dosyalarndaki Kanallar Sralama Program

C-M3U editor'u kullanabilirsiniz, ya da Excel dosya ile tablo olusturabilirsiniz bu sayfadaki formul ile :
    Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.

C-M3U EDTR PROGRAMI

2. ** Gizli erik: Bu gizli ierii grmek iin supersatforumdaki mesaj saynz 1 veya daha fazla olmaldr.
  3. eriki hangi uygulamalarda veya cihazlarda kullanacanz yazarsanz bu sitemiz amzdan ve size geri dn yapabilme adna daha iyi olacaktr.
  4. Konu Simba tarafndan (10-10-2021 Saat 12:51 ) deitirilmitir.

Kullanc Bilgi Mens

@ Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir. ustad mesajn konu yaptm gerekli ierikide az duzenledim verdigin bilgi o konuda kaybolup gider buradan destegi sen verirsin kolay gelsin program deneycegim peki programda dosyada olan kanallarn calsp calsmadg bilgisi veriyormu acaba iptv listesinde mesela kanal offline durumunda diyelim bu program krmz vs ile gostermi resimde gorunuyor o bilgiyide veriyormu acaba sadece sralamam
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

Selam, cm3u editor linkleri check ediyor.
    Excel tablo ise grouplari filtreleyebilir. Iyi gunler Simba

Kullanc Bilgi Mens

Alnt kekeo Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Selam, cm3u editor linkleri check ediyor.
    Excel tablo ise grouplari filtreleyebilir. Iyi gunler Simba
    Evet grdm peki linkleri tek tek veya tik koyarak check edince kanal online mi deilmi bunu belirtiyor toplu halde check etme durumu varm peki? Ayrca save as yapnca benim verdigim katagorili listeyi dz mantk yapyor katagorisiz hale getirdi bunun iin bir ayarlar mevcutmu bilgi verirsen iyi olur bende acemiyim bu programda
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

Valla o programi tam hakim degilim ama kanallarin hepsini secmek icin bir kerede klavye ile CTRL ve A tusuna basmak yeterli ( Select All yapar).

Kullanc Bilgi Mens

Alnt kekeo Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    Valla o programi tam hakim degilim ama kanallarin hepsini secmek icin bir kerede klavye ile CTRL ve A tusuna basmak yeterli ( Select All yapar).
    O sekil full sectim ama 79 ile baslayan kanallar UNKOWN gsteriyor demekki m3u8 kodu olmaynca sonunda unkown gsteriyor.Gruplastrma olayn zemedim ama biraz kartraym bakalm birey ckacakm stad
    Konu Simba tarafndan (10-10-2021 Saat 13:42 ) deitirilmitir.
    Kullandgm ekipmanlar;

Kullanc Bilgi Mens

Yararl bir konu tesekkurler kekeo hocam
    u an simbanin verdigi listeye baktim online calan okanal sayisi yuzde 97 lerde gercekten tebrikler
    Konu Editr tarafndan (10-10-2021 Saat 13:55 ) deitirilmitir.

Kullanc Bilgi Mens

tteeekkkrler

Kullanc Bilgi Mens

Merhaba. imdi uygulamaya baktm. Gruplama ksmnn gzkmesi iin kaynak dosyada; rnein (group="Trkiye") yerine (group-title="Trkiye") yazmak gerekiyor. Yine logo iin de "logo" yerine "tvg-logo" yazmak gerekiyor. Byle yapnca editr gruplar ve logolar listeliyor. Henz TV'de denemedim. Sorun karmazsa balantlarn kontrol ve toplu sralama/dzenleme iin ok gzel bir ara.
    Konu jeanka tarafndan (13-10-2021 Saat 23:56 ) deitirilmitir.

Kullanc Bilgi Mens

sadece smart tv dosyalarn grr dierlerini grmez.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri