Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: ÝPTV Dosyalarýndaki Kanallarý Sýralama Programý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yes güzel

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emeðe saygý.Teþekürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tskler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bencede güzel

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Güzel emeðinize saðlýk hocam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn EXCEL tablo ile M3U managerlik

Merhaba herkes ve özellikle @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. için :

M3U dosyani el verisli sekilde göz atman, filtrelemen ve degistirmek için EXCEL tablosunu kullanabilirsin.
    Senin format, genel generic formattan farkli. Bu yüzden EXCEL tablonun formüllerinde degisiklikler getirtim.

Elde edilen görünüm sonucunu da paylasiyorum, görsel olarak, iki sekilli : ssiptv-syntax ve generic-format.

Anlatimli formül hesaplamalari paylasiyorum, umarim EXCEL bilgin var ya da anlayabilirsin

Hazir sadece A kolonuna yapistirilacak M3U içeriginin kullanisli EXCEL ögelesini paylasiyorum (iki tirnak klasörlü : ssiptv-syntax ve generic-format) ve de formüllerin açiklamali anlatim versiyonunu.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. : EXCEL ögelerini foruma ekleyemiyorum, acaba sizler Moderatör olarak bunu yapabilir misiniz paylasimi üyelere açik sekilde ?
    Cünkü filebin.net üzerinde bu ögeler otomatik olarak 6 gün sonra silinip kaybolacak.

Tesekkür ederim, iyi günler.
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Konu Simba tarafýndan (26-12-2021 Saat 18:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ustad ben bir bakayým dosyalarý siteye alýrýz sorun deðil sen bu dosyalarý rar yapýp Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. adresine gonderirseniz sevinirim
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ustad ben bir bakayým dosyalarý siteye alýrýz sorun deðil sen bu dosyalarý rar yapýp Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. adresine gonderirseniz sevinirim
    Gönderildi, tesekkürler !

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kekeo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Gönderildi, tesekkürler !
    Mesajýna ekleme yaptým üstad teþekkurler
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanýcý var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Yer imleri